Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasaljátok a babák ruháit?...

Vasaljátok a babák ruháit? Mennyi idős koráig? És a magatokét?

Figyelt kérdés
14 hós kisfiam ruháit kivasalom. A mi ruháink közül meg azt, ami gyűrött, meg az ingeket.
2009. nov. 16. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én egy éves kor után már csak a gyűröttebbeket a lányomnak is, meg a bodykat, pizsamát, mert azokat kellemesebb úgy felvenni, magunknak nagyon-nagyon keveset
2009. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én mindent vasalok! A 3 hónaposét,a 8 évesét,és a sajátunkat,igaz néha egy kisebb halom összegyűlik,de azt addig bájosan begyűröm olyan helyre ahol nem látszik,és ha a babám engedi akkor neki állok és vasalok :)
2009. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

öhm, hát én őszintén szólva - ha megköveztek is érte - utálok vasalni, a mi ruháink közül csak a férjem ingeit szoktam, vagy épp felvétel előtt amit hordani akarok - szal csak amit muszáj.

(igyekszem precízen teregetni és hajtogatni hogy a legtöbb ruha a szekrényből elővéve a legkevésbé legyen gyűrött)


a gyerek holmijait kb 3 hós koráig vasalgattam (most 14 hós), illetve neki is ha épp kényesebbet adnék rá, akkor azt.

2009. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A miénket és a 4 gyerekét is vasalom. Nem tudom mindig azonnal elpakolni a száraz ruhákat, így akkor vasalok, ha a kislányom engedi vagy itthon vannak a nagyok. Nem azért vasalok, mert nincs jobb dolgom vagy szeretek vasalni, de így szoktam meg és nem szeretem a gyűrött ruhát.:)
2009. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyanugy vagyok vele mint a 17:28-as...Nem szeretek vasalni,csak azt vasalom,ami nagyon fontos.
2009. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha vmit felveszünk és gyűrött, akkor előtte kivasalom, de amúgy nem vasalok, babának sem.

2009. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek vasalni és fertőtlenítésre is hasznos dolog. Szinte mindent, bár néha én is kihagyok ezt-azt, ha időhiányban vagyok. Tényleg sokat számít, ha kisimítva terigetsz.
2009. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én még vasalok a 6 hónaposomra, még fogok is jó darabig, mert magunknak is szinte mindent vasalok. Kivéve fehérnemű, bár a férjem trikóit is vasalom. Szebbek a ruhák így szerintem. Bár én szeretek vasalni, teregetni viszont utálok.
2009. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is mindent vasalok, babának is, magunknak is. szeretek vasalni, egyelőre még tudok is a gyerektől, de nem tervezek változtatni ezen. Fertőtlenít, és kellemesebb viselni a ruhákat, ha kivasalom. (nálam ez mánia...)
2009. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak szeretnék vasalni, de nincs rá egyszerűen időm. Terhességem előtt kivasaltam magunknak szinte mindent. Most hogy megszülettek a hármasikreink, már igencsak kiválogatom, mit is kell. Csak amit nagyon muszáj, próbálok úgy teregetni és hajtogatni. De bodyt, meg az alvós ruhákat soha nem vasalom. (persze az első egy-két hónapban azt is vasaltam, vagyis akkor még vasalták a nagymamák :) )
2009. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!