Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fehérvári magányos anyukák?

Vav22 kérdése:

Fehérvári magányos anyukák?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok a sok egyedüllétet? Én gyakorlatilag reggeltől este kb. 8 ig egyedül vagyok mindig hétközben és megőrülök. Tiszta depis lettem. Egy barátnőmet leszámítva a kutya se látogat. Egyedül itthon, egyedül sétálni. És az utcán azt látom, hogy majdnem minden kisbabás valakivel együtt sétálgat. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen??? :-(:-(:-(

(Első babás vagyok és 21 éves)Van 1-2 babás ismerős, rokon, de persze nem fehérváriak...


2009. nov. 16. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is fehérvári vagyok, és nekem is hasonló a problémám. Ha gondolod írj priviben!

Üdv: egy 4 hónapos baba anyukája

2009. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok Fehérvári anyukák! Én is itt vagyok! fél 8-tól fél 6-ig egyedül a 4,5 hónapos kisfiammal. Szerintem nem vagy "szerencsétlen"! Nálam pl. nehéz lenne előre lebeszélni egy közös sétát, mivel a kisfiam semmilyen napirendre nem állt be. 3 óránként eszik, de reggel össze-vissza kel és van, hogy napközben előbb megéhezik, van, hogy nem ébred fel az evésre :-))
2009. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk sem állt még be a napirend, ha mennem kell valahova akkor azért megyek, előtte megetetem és ha mondjuk látom h kezd elálmosodni akkor már nem teszem le aludni hanem gyorsan a babakocsiba és inkább sétálunk még előtte egy kicsit. :-)
2009. nov. 16. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is fehérvári vagyok,és nem szeretek "egyedül"lenni.Anyuékkal élek,anyu itthon van,de jó lenne néha másokkal is beszélgetni:)

Írhatnátok privibe:):)))

2009. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezem?: Mennyi idős a babád? Fiú, lány? Hogy hívják?
2009. nov. 17. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

3hós a babám,kisfiú,és András Dzsúlió a neve.De a Dzsúliót használjuk:)

2009. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!