Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-14 hós babátok miket eszik?

13-14 hós babátok miket eszik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy miket adtok a kezébe, hogy önállóan egye? Hány fogatok van?
2009. nov. 16. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

13 hósan a lányom már mindent evett amit mi. (marhapöri, töpörnyű :))

10-11 hósan már ömállóan ette a maszívabb állagú kajákat kanállal.

(de ez is változó , mert egyidős a barátnőm kislányával kai még most sem hajlandó egyedül enni pedig már 17 hósak)

Szóval Te tudod a legjobban mire képes. Szerintem mindig az Ő saját szintjéhez mérd. Pl. főtt félbevágott répa, kifli, kekszek, negyedbe vágott alma, BANÁN, csemiuborka, fagyitölcsér, pogácsa.. ilyesmik.

2009. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 10 hos kora ota azt eszi amit mi, mar akkor 8 foga volt. Mindent a kis kezebe adtam, nyersen repat, almat, kekszet, kenyerhejat, pukit, sajtot.
2009. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.8 foga van,és már mindent eszik.A kézzel fogható ételeket mint pl:a krumplis tészta azokat kézzel eszi.A többi ételt azt próbálja kanállal enni,de még több megy mellé mint a szájába,úgyhogy segítek én is egy másik kanállal.Az almát azt egészbe eszi(kiszoktam szedni a csumáját mert még az is elfogy)és a reggeli szendvicsét is egyedül eszi.13.5 hónapos kisfiú:)
2009. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! az én 13 hónapos kisfiam kiszolgáltatja magát :) csak katonákat, almaszeletet, stb. eszik kézzel, önállan. a kanál-téma nem megy :(((

ő a kanalat játékra használja, kilövi vele a kaját... nem tudom, mikor fog ez változni, de próbálkozok...

egyébként 8 foga van és bár nagyon ízlene neki a felnőtt koszt, én még próbálom a babásabb kajákkal etetni - lehet, túlzott óvatosságból. de kóstolni sok mindent megkóstol, csak pl. nem pörkölt a vacsora, mert tuti nem aludnánk éjjel.

2009. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos lányom mindent eszik, amit mi. Babot meg káposztát nem szoktam adni csak neki. Kanállal még nem tud enni, viszont mindenbe belenyul, még a levesből is kiszedegetné a cuccot, ha hagynám neki. Kenyeret, parizert, meg ilyeneket egyedül eszik, tésztaféléket szoktam hagyni, h egyedül egye, ha olyan kedve van. 14 foga van.
2009. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kisfiam 14 hónapos, kiflit, kenyeret, kekszet, banánt, tojásrántottát egyedül eszi kézzel. A főzeléket sűrűre főzöm, több kevesebb sikerrel már azt is egyedül eszi kanállal. A levest viszont még én adom neki, azzal nagyon összekoszolná magát.
2009. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!