Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan főztök a babátoknak?

Hogyan főztök a babátoknak?

Figyelt kérdés
A húst megfőzitek előre, lefagyasztjátok és mindennap főztök hozzá valamit?
2009. nov. 16. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én így csinálom. Kb. egy heti adag húst főzök hétvégén, turmixolom és jégkockatartóban lefagyasztom. A főzeléket frissen készítem, és kb. 2 órával az ebéd előtt kiveszek egy kockányi húst, és ez addig kiolvad.
2009. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fagyasztok.Mindig megveszem egyhétre a friss gyümit,zöldséget,azt megkapja tölem.Husos ételeket meg megveszem üvegesbe.
2009. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én minden napfrissen adom a főzeléket husival (üvegeset nem szereti) a gyümit meg keverem fele fele arányban üveges és fisset.
2009. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, jégkocjakatartóban van lefagyasztvva a megfőzött, összeturmixolt csirkehús. De nem adok neki minden nap, hanem hetente 3-4-szer (8 hónapos)
2009. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Husit főzök előre kb. 1 hónapra, ahogy sikerül, turmixolom, és bele jégkockatartóba. Főzi mindennap friss, én főzök. Heti 4x kap husit.
2009. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak én csinálok 1 hétre előre teljes kaja adagot. én hétvégén veszek zöldségeket, húsokat frissen, meg tésztát, majd főzöm, pürésítem és műanyag tálkákban lefagyasztom, minden nap reggel langyos vízben felengedem. nekünk így vált be
2009. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!