Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel felébred a babám,...

Ha éjjel felébred a babám, biztos, hogy éhes?

Figyelt kérdés

Tudom, furi a kérdés, csak nem tudtam máshogy feltenni, hogy kérdés legyen. Szóval 3 hós babám fél 8 körül fekszik, fél 2-kor felkel enni, akkor tuti éhes, jó adagot megeszik. Viszont utána felébred fél 5-5 körül, de nem igazán éhes, 1-2 korty után csak kínlódik. utána visszaalszik. De ki kell venni mindenképp, csak cumival nem jó, mert kiesik 10 percenként. Adjak teát?

Éjszaka tápszeres


2009. nov. 16. 13:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
szóval gyümölcscukor? azt lehet picit?
2009. nov. 19. 08:36
 22/27 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 hós, és ugyan ezt produkálja, mint a tied. Viszont én rájöttem, hogy nem éhes, a szemét ki sem nyitja, csak dünnyög, csapkod, forgolódik, és csak a közelségemre vágyik, megpuszilgatom, simogatom, cicit adok neki és fél perc se, visszaalszik. Te is írtad, hogy nem akar enni, akkor meg miért erőlteted? Teát nem adnék neki, de ha már adod, nehogy mikróba melegítsd, mint ahogy v.ki tanácsolta. NE MIKRÓZZATOK! Annyira nem lehet lusta v.ki, hogy vízforralóba vizet melegítsen, és egy kis edénybe öntve abba tegye a cumisüveget. De mindenki maga tudja, az én gyerekem nem fog mikrósat kapni, bizonyítottan KÁROS! Remélem segítettem.
2009. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

én nem mikrózom az ételét, az biztos. sem most, sem később.

valamit viszont csak adnom kell neki, nem elég megszeretgetni, mert akkor már fél 5-kor kezdődne a nap, nem aludna tovább

2009. nov. 19. 12:37
 24/27 anonim ***** válasza:

15:53-as vagyok.

akkor csinálj este teát,ami ugye hajnalra lehűl, de ha van forralód az 2perc alatt forral vízet,azt hozzáöntöd és máris meleg :)

2009. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

na, ma éjszaka fél 2 után, csak fél7-kor kelt... kíváncsi leszek a továbbiakra.

semmit nem csináltam máshogy pedig.

Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 20. 13:07
 26/27 anonim ***** válasza:
ilyen pici baba,persze h felébred Anya miatt.miért olyan nagy probléma ez???nekünk 2 éve felébred,kicsit szopizgat,ha erre van szüksége,és visszaalukál.nekünk is felkellt 3x is éjjel 1éves koráig,ez egy ilyen időszak,túl lesz rajta,ha nagyobb lesz.de egy ilyen kisbabánál nem kell ugy kiakadni,h felébred....
2009. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én se értem,miért pánikol néhány anya,ha felkel éjjel is a pici. ez TERMÉSZETES!!!akár 3 éves koráig is,ugyhogy addig ki kell birnod:-)
2009. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!