Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel felébred a babám,...

Ha éjjel felébred a babám, biztos, hogy éhes?

Figyelt kérdés

Tudom, furi a kérdés, csak nem tudtam máshogy feltenni, hogy kérdés legyen. Szóval 3 hós babám fél 8 körül fekszik, fél 2-kor felkel enni, akkor tuti éhes, jó adagot megeszik. Viszont utána felébred fél 5-5 körül, de nem igazán éhes, 1-2 korty után csak kínlódik. utána visszaalszik. De ki kell venni mindenképp, csak cumival nem jó, mert kiesik 10 percenként. Adjak teát?

Éjszaka tápszeres


2009. nov. 16. 13:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
az utóbbi 4 válasz nem igazán vitt előbbre.
2009. nov. 16. 17:44
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
akkor bocs,tedd amit gondolsz!
2009. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
csak nem a kérdésre volt válasz
2009. nov. 17. 09:59
 14/27 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónaposan kétszer is evett éjjel, sőt már több mint6 hónapos és most is 1x követeli a kaját.
2009. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

szia

nekem kezdetektől tápszeres volt a babám.este 10től számított éjszakának.nálunk úgy volt,hogy 10kor evett,aztán 2-3körül.és 5kor kelt,evett is, de utána csak nyűglődött.anyu azt mondta akkor nekem,hogy nem éhes, csak szomjas(vagy megszokás), de mivel a tápszer is folyadék hát megissza, de terheli a kis gyomrát.

akkor adtam neki teát, és pár nap alatt abból egyre kevesebbet ivott, majd az 5órai ébredés ki is maradt.

szóval ha úgy érzed tényleg nem éhes, próbáld ki a teát,vagy vízet.

ja ha kieseik a cumi, nemtudod kitámasztani?az én kicsim hason aludt,ugye oldalra volt a feje, és cumihoz tettem egy pici plüsst.az tartotta.

remélem tudtam segíteni.

16hós kisfiú anyukája

2009. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

ahogy forgatja a fejét, úgy elhagyja félúton a cumit... :)

és a teát akkor készítetted frissen? mert az jó hosszadalmas. Vagy este készítsem és reggel csak melegítem? Édesítsem valamivel? pl. gyümölcscukor?

Natúran nem szereti, volt hogy nappal azt adtam... volna

2009. nov. 18. 15:59
 17/27 anonim ***** válasza:
szia!az én babám 4.5 hónapos.8 körül alszik el,11-éjfél körül ébred,majd 3-5vagy 6 órakor..nagyon változó és mindig csak a cici nyugtatja meg,más nem használ.írod,hogy éjszaka tápszeres.Mi lenne ha ilyenkor cicire tennéd?
2009. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

15:53-as vagyok.

bevalom vétkezetm, mert ici-pici cukorral édesítettem a teát.egyébként bébimecsek teát kapott.ahogy írtam írtam pár nap múlva nem ébredt fel a teáért, és azóta se issza meg a teát.

most őszilevet iszik, dehát már nagyobbacska.

sok sikert

majd írd meg mit tettél, és mi történt.

2009. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ja!a teát este készítettem, épp mint a tápszert.hajnalban csak be a mikróba....
2009. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
sajnos a cicit már nem fogadja el a tápszer miatt.. így az anyatejet is cumisüvegből kapja
2009. nov. 19. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!