Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól próbálgathatom a...

Mikortól próbálgathatom a kislányomnál, hogy párnákkal kitámasztva ül-e? Nálatok hogy volt ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom ne támogassad!Amíg nem tud magától ülni,addig nem használ a gerincének!Ne akarj neki rosszat,majd ő tudja mikor jön el az ideje!
2009. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se támaszd ki semmivel!!! Nem tesz neki jót. Esetleg úgy ültesd egy kicsit, hogy te fogod és tartod is. De szerintem fogja ő jelezni, ha ülni szeretne. Vissza fogod még sírni ezt az időt! :))))
2009. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz. Ha már unja a pici a fekvést, inkább egy jó felépítésű pihenőszékbe tedd néha egy-egy félórára.
2009. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én öcsém, ha jól emlékszem, ült két párnával kitámasztva, de ha jól tudom, már akkor, mikor kézzel lábbal akart ülni, csak a kanapén hol jobbra, hol pedig balra dőlt. Erőltetni nincs minek, de azt gyakorolhatjátok, hogy felhúzza-e magát, vagy sem. Azzal erősödik a kis hátgerince
2009. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem próbálgattuk. Akkor ült először a babám, amikor magától felült (7,5hósan). Egyáltalán nem tesz jót, ha ültetgeted. Tedd pihenőszékbe vagy autóshordozóba, ha látni akar.
2009. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!