Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől eszik kevesebbet 3...

Mitől eszik kevesebbet 3 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

Koraszülött volt(2740gral született) és nagy étkű.Már kezdetektől 100-120akat evett.1 hónapja 150-180akat eszik.De 1 hete (kezd kibújni az első alsó két foga)csak 70-100akat eszik napi 6x.Szépen nő a súlya ,pénteken voltunk a dokinéninél és ott 5750gr volt.

Nem kevés ez neki?Visszajön az étvágya?


2009. nov. 16. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már csak bakfis-korában! Már behozta a lemaradást, most már nem fog olyan ütemben gyarapodni - így lehet, hogy enni sem fog olyan mohón. Nem baj!
2009. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MInden baba annyit eszik, amennyi kell neki. Ha most egy kicsit kevesebbet kíván, ne erőltesd. Éhen nem fog halni, ne aggódj. :-)
2009. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom,ha éhes lenne szólna miatta.Csak kicsit aggódom.

:(

2009. nov. 16. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 3,5 hónapos a pici kislányom,és nálunk is ez van már egy hónapja...

Régen tök sokat evett,most meg...

Mondtam a 2 hónapos vizsgálaton ezt a dokinak,és ő azt mondta,hogy ekkor most ez az elég neki..!! :) /Már akkor 5800 grammm volt/

Én nem is aggódom,mert fejlődik rendesen,csak hát furcsáltam...

Szerintem te se aggódj,hogy már kevesebbet eszik,mert már ha belegondolsz akkor megduplázta a születési súlyát,ami tök jó.!

Azt mondják,hogy 3 és 6 hónapos korukig szoktak duplázni,és ezt neked a babád már el is érte! Tök jó!

Ha valami gond lenne,akkor a védőnő,és a doki biztosan szólna,hidd el!!!

A babád is biztosan nyafizna,ha ő még éhes lenne...:)

Az meg,hogy visszajön-e az étvágya..hát jó kérdés...Én is mindíg várom,hogy így legyen,de szerintem nem fog...

2009. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

:)

2009. nov. 16. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!