Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mosópor a baba barátabb...

Melyik mosópor a baba barátabb? Dreft vagy Tomi?

Figyelt kérdés
Ekcémás a kislányom 4 hónaposan:( a védőnő azt mondta próbáljam lecserélni a mosóporát.
2009. nov. 16. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én speciel egyiket sem használom hanem a Tide tix sensitiv változatát,és a Gabi textil öblítőt.Semmi gond nem volt eddig nekünk ez vált be.
2009. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz az én lányom nem ekcémás, de nagyon fehér bőrű és elég érzékeny is. Mi a Tomit használjuk és semmi baja tőle. Most 7hónapos és születésétől ezt használom. Őblitőnek pedig Silan.

2009. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokan le fognak hurrogni,de nem érdekel leírom,mert inkább pár foltos rugi mint egy foltos bőrű bébi:)


Szóval használj mosódiót,teszveszen,vaterán,de bármelyik bioboltban lehet kapni nagyon olcsó,nekem havi 10 mosásnál elég fl évig a 250g-os.Ez egy természetes mosószer,nem allergizál,ekcémásoknak nagyon jó,márpedig az nagyon rossz,tudom mert én is ekcémás voltam és nagyon vigyázz,mert ha tovább fejlődik,vagy félrekezelik,úgy járhattok mint én és asztmává is alakulhat.Anyu akkor még nem ismerte a mosódiót,nem tehetett róla,én nemsokára életet adok a lányomnak és fokozottan vezsélyeztetett,mert én is kedvesem is asztmás én ekcémás ő allergiás is pluszban(én is allergiás vagyok,az ekcéma már elmúlt).Szóval próbáld ki,hidd el megéri,igaz, a foltokat nem hozza ki,de ahhoz hazsálhatsz folttisztítót,vanish szappannal kend be,mosd át,majd mosódióval,aztán peig használ ecetes öblítést kétszer.1 rész ecet 2 rész víz.Nem lesz ecet szagú a ruha ne aggódj,de kérlek szépen ezt próbáld ki,ne legyen annak a kislánynak rossz a sok vegyszer miatt:'(Jót fogsz tenni vele,de tényleg és az ekcéma téyleg borzasztó,te pedig jó anyukája vagy,tedd meg a legjobbat érte:'(


Ada és Abigél:))

2009. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Dreft baby mosószert használom mióta megszületett a lányom és nekünk bevált.Nagyon kellemes illata van és nem kell hozzá külön öblitő.
2009. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni mosódióból készített mosószert is, annak egyszerűbb a használata, nézz utána a neten, bioboltokban. Én a helyedben öblítőt nem használnék, gondold végig, az a vegyszerr részben benne marad a ruhában.
2009. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A babám 10 hónapos. Eddig kizárólag mosódiót használtam, de hogy őszinte legyek semmit nem ér. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de a foltokat egyáltalán nem szedi ki. Vettem Dreft-et, most fogom kipróbálni.
2009. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Az öblítőt már elhagytam 1 hónapja,helyette ecetes vizet használok.
2009. nov. 16. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!