Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az Apuka megy el Gyed-re...

Ha az Apuka megy el Gyed-re akkor milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés
Jelenleg én vagyok Gyed-en, de szeretnénk ha decembertől ő lenne anyagi okok miatt. Lehet így "menetközben" váltani?
2009. nov. 16. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

5 perce beszéltem erről az OEP ügyfélszolgálattal!! :)))

Lehet váltani! Gondolom ugyanolyan papírok kellenek, mint amikor te igényelted a GYEDet. Erről nem informálódtam, mert csak elvi kérdés volt részemről.

2009. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. Mi is hasonló cipőben járunk. Neked vissza kell mondanod és a párodnak ugyanúgy megigényelnie, mint neked. Ha a munkahelye kifizetőhely, akkor lehet, hogy tudnak is segíteni neki. Nekem a munkahelyem intézte (kifizetőhely). Épp hétvégén érdeklődtem utána, hogy miután beadta a párod az igénylést, ugyanúgy védelem alá esik (tehát nem küldhetik el a munkahelyéről), mint amikor a kismama bejelenti a terhességét. Arra készüljetek, hogy jobb személyesen intézni, különben hónapokig elhúzódhat az ügyintézés és addig pénz (gyed) nélkül maradhattok.
2009. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Előző vagyok. Még annyit, hogy az oep honlapján, minden szükséges papírt le tudtok tölteni.
2009. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!