Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Derült ki valamelyiktek...

Derült ki valamelyiktek babájáról, hogy maszturbál?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne nézzetek hülyének, de ma voltam a 10,5 hós kislányommal neurológián, mert előfordul, hogy ledermed és pár másodpercig remeg (az édesapja epilepsziás, ezért is vittem orvoshoz). A doktornő nem talált semmit az EEG alapján, ezért megkérdezte, hogy nem maszturbál-e olyankor a kislányom?! Mivel nem tudom, hogy ez ilyen pici babáknál hogyan működik, leírná valaki, akinél kiderült a babájáról, hogy erről van szó, hogy miben nyilvánul ez meg a kicsinél? Nem vagyok beteg ember, tényleg félre ne értsetek, csak szeretném megnyugtatni magam, hogy a doki normális, nem csak le akar rázni és tényleg lehet erről szó. Köszi!
2009. nov. 16. 10:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Próbálok keresni másik orvost, ahogy ajánlottátok, mert engem tényleg nem nyugtatott meg a mostani válasz. Köszi mindenkinek.
2009. nov. 17. 07:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Megtudtál azóta valamit?
2010. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!