Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már terjesztik az oltotta...

Most már terjesztik az oltottak is a vírust? Eddig nem terjesztették?

Figyelt kérdés
Határozott orvosi nyilatkozatok voltak arról eddig, hogy oltottak nem terjesztik a vírust, így elég apa, ha beoltja magát, és nem viszi haza az otthon ülő feleségének és babájának. Most már hazaviheti???? Hihetetlen. Nem hiszem el. Most akkor mi van?
2009. nov. 16. 08:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hogy te milyen ostoba vagy utolsó.... gondolom egy halom szánalom az életed.
2009. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát igen!A jövő héten mást fognak kitalálni.Kihasználják az emberek hiszékenységét.A gyógyszeripar nagyhatalom!

Orvos ismerősöm mondta, hogy ha felbontanak 1doboz oltóanyagot, akkor azt el is kell adniuk a gyógyszertáraknak, mert különben nem kapnak utánna semmit az OEP-től.Ugyanis, minden gyógyszer 60%-át viszakapják.Épp a múlt héten válaszóltam egy kérdésre, hogy aki oltat az is elkaphatja a betegséget, így fertőz is.Max. gyengébb lefolyású.Pedig akor még nem nyilatkozta ezt senki.Kiváncsi lennék, a tiszti főorvos mennyit kap a zsebébe a nyilatkozásokért.

2009. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11:22-es, ezzel magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt. :) Szerinted ostoba vagyok, te viszont egyértelműen rosszindulatú és provokatív. Úgy gondolom, hogy nem az én életem egy halom szánalom. :)


Talán érdekelt vagy valamelyik körben? :D

2009. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Üzlet az egész világ. Erről ez a véleményem.Tavaly még a madárinfluenza volt a sláger.
2009. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!