Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már terjesztik az oltotta...

Most már terjesztik az oltottak is a vírust? Eddig nem terjesztették?

Figyelt kérdés
Határozott orvosi nyilatkozatok voltak arról eddig, hogy oltottak nem terjesztik a vírust, így elég apa, ha beoltja magát, és nem viszi haza az otthon ülő feleségének és babájának. Most már hazaviheti???? Hihetetlen. Nem hiszem el. Most akkor mi van?
2009. nov. 16. 08:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Most volt a reggeli híradóban...rtl klub, fél 9kor megint mondja, biztos..
2009. nov. 16. 08:05
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha megfog fertőzött területet,úgy a kezére ragadva haza viheti,de úgy 4-6 óráig életképesek,legalábbis azt mondják....már én sem tudom mi lenne a jobb.oltatni,vagy sem...nagy lányom 2.osztályos a picim 3 hónapos...párom rengeteg ember között pörög egész nap,nem rakhatom őket sterilizáló folyadékba mielött hozzánk érnek...legyünk optimisták,ha el is kapjuk,pár nap alatt kilábalunk belőle,mint a hagyományos nyavajából :)
2009. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mondta már? a rallystól látom.
2009. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megáll az eszem nekem is.... Oltasd be magad jó pénzért....védett vagy...de azért hazaviheted...


Amúgy pár hete arról volt szó, h ha lakosság x %-a (bocs, nem emlékszem a számra pontosan) beoltatja magát, akkor nem lesz járvány, mert azok már nem terjeszthetik....mostmeg mégiscsak igen???????? elmehetnek a sunyiba....


Nekünk is azt mondta a doki, h apa oltassa be magát,mert akkor nem viszi haza, de akkor most mégis??????

2009. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
pofám leszakad... jövő héten már az sem lesz elég hogy kezet mosnak.
2009. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
lakosság 60%-nak kéne oltatni magát.....perszehogy a gyógyszwergyártóknak meglegyen a karácsonyi betevőjük.
2009. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is azt vallom, hogy ez az egész politikai és pénzbeli dolgokat érint.
2009. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ezen már meg se lepődtem...

Amúgy valószinű, hogy holnap fogják bejelenteni hivatalosan az influenza járványt.

2009. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

sosem értettem miért kell rögtön a politikát és a gyógyszertgyártó nyereségét felhozni. Az életetekről van szó banyek. Gondoljátok azoknak a hozzátartozóit érdeklik a fenti dolgok, akiknek meghalt a szerettük???

Legyen már eszetek.

2009. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért mert te nem látsz az orrodnál tovább, attól még dolgok léteznek. Azt az első mondatodra értem. Amúgy igazad van, de épp azon háboroognak az emberek, hogy azok tesznek rosszat, akiknek pont nem ez lenne a dolguk. Nyereségvágyból, hatalmi harcból, presztizskérdésből...
2009. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!