Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babámnak mitől...

2 hónapos babámnak mitől hideg sokszor a keze?

Figyelt kérdés
Nem fázik, mert a tarkóján ellenőrzöm. Adjak rá mégis több ruhát?
2009. nov. 15. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet még akkor is, ha éhes, enne.
2009. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az éhségtől hideg a keze? Ezt még nem hallottam.
2009. nov. 15. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk így van, bár az enyém már nagy, 2,5 éves, de reggel mindig hideg a keze, amíg nem eszik. Aztán az étel feltölti az elemeket minden szempontból.
2009. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hasfájós? Állítólag a kólikás babáknak hideg a kezük, amikor fáj a pocakjuk. Az én lányomnak ilyenkor tényleg hideg a kis keze. (evés után általában)
2009. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is szinte mindig hideg a keze. Ha nem nagyon hideg akkor nem igazán csinálok vele semmit, de ha nagyon hideg hiába nézem a tarkóját, fázhat a kis keze. Van amikor a keze meleg, de a lába hideg. Szóval attól még fázhat hogy a tarkója meleg. Egyébként meg nekik még szerintem a keringésük sem olyan tökéletes ezért is lehet-bár most lehet hülyeséget írtam :))
2009. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, (amikor rákérdeztem, hogy mitől lehet, néztem én is a tarkóját és nem fázott), hogy amikor pisilnek a pelusba, vagy tele a pelus pisivel, akkor is lehet hideg a kezük. Azt ajánlotta, hogy az orrát tapizzam meg, hogy hideg-e, mert ha igen, akkor fázhat (meg persze a tarkóját is mondta).
2009. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ez normális, mert a keringésük még nincs szabályozva és ezért hideg a kezük és a lábfejük. Ha forró akkor lehet tudni hogy lázas. Nekem így mondták.
2009. nov. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kisfiamnak akkor hideg a keze ha bepisilt.
2009. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!