Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hós lányom belekakilt a...

17 hós lányom belekakilt a fürdővízbe, a habtól nem vettük észre és lehet ivot a vízből. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Lehet valami baja? Hányhat? Nem tudni mikor kakilt, a habtól nem vettük észre, hogy belekakilt, a vizet meg kortyolgatta.

Adjunk neki valamit? Mit tegyünk?


2009. nov. 15. 21:14
 1/8 anonim válasza:
26%
Az már baj, ha a habos vízből ivott...
2009. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Leghamarabb a habos víztől lehet baja.

Az enyém is beleiszik néha, de sose volt tőle még baj.

Ne aggódj!!!!!!!

2009. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem lesz, de máskor tegyél kevesebb fürdetöt a vizbe - akkor azonnal észreveszitek, ha ilyen történik.
2009. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,esetleg Normaflor-t adj neki.
2009. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Az ügyeletes doki is csak annyit mondott, hogy az égvilágon semmi baja nem lesz, bár nem vagyok benne biztos, hogy eljutott a tudatáig, hogy belekakilt a vízbe. Az, hogy iszik a habos vízből nem ilyeszt meg, mert melyik gyerek nem iszik bele néha... de hogy kakis is... na most azért parázok...

Éjjel szerintem 120X be fogok nézni hozzá....

2009. nov. 15. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ürüléktől kóli fertőzést kaphat, mint az usziban,mikor pisis-kakis a víz és belenyel a gyerek....ezért jogos az aggodalmad szerintem. Azért kell idő,mire elszaporodnak a bacik, esetleg hányás,hasmenés, láz,ami legrosszabb esetben előfordulhat,de inkább holnap,mint éjjel. Ha holnap semmi baja sem lesz,akkor megúszta, lehet annyira nem érzékeny ilyesmire a kis szervezete. Bízzunk benne,hogy semmi gondja nem lesz.
2009. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Nekem egyszer egy orvos azt mondta, a SAJÁT széklettől nem lehet fertőzést kapni.
2009. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eltelt 24 óra, a gyereknek hál ég semmi baja. Nem hányt, nem volt se hasmenés, se láz, semmi. Sem rosszkedv, nyűgösség, semmi.

Remélem akkor nem lett semmi baja.

Köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 16. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!