Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő ha a baba leesik...

Mi a teendő ha a baba leesik az ágyról?

Figyelt kérdés
8 hónapos kb 1mp alatt elforgott és leesett, de nem is sírt
2008. júl. 8. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Figyeld a hangulatát. ha másmilyen, mint szokott lenni vidd el orvoshoz.
2008. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti megmutatnám dokinak, bár már több ismerősömnek, szomszédomnak leesett és semmi bajuk nem lett... Ráadásul ők még üvöltöttek is. Ha nagyon nyugtalan vagy, akkor nézesd meg dokival!



Dia

2008. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy ne esen le vagy el az életbe.kisfiam 15 hónapos sajnos párszor leeset már az ágyrol és üvöltött de semmi baja nem lett....ha nem zavarja a fény,hangok nem hány akkor semmi gond,ja és ha nincs eltörve semilye nem vérzik semije.de ha nagyon agodsz,ami érthetö akkor vid el dokihoz.
2008. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is a napokban hozta a frászt ezzel. Legurult az ágyról. A telefonos orvosi segítség az volt, hogy figyeljem, hogy aluszékony lett-e, hány-e, meg tudom-e nyugtatni, vagy extrém módon sír, és hogy látok-e külső sérülést rajta. Ha ezek közül észlelem bármilyeket, akkor menjek Vele orvoshoz, egyébként nem kell. Ne aggódj! Szerintem mi jobban megijedünk, mint ők!
2008. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőra azt mondanám, hogy megakadályozni, hogy ismét előforduljon.

De tényleg semmi baja nem lesz, keresztlányom esett le jó párszor az ágyról.

A tüneteket felsorolták, nem ismétlem, ha egyiket sem produkálja, semmi baja nincs.

2008. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna az én lányom 4 hónapos és tegnap csak hátranyúltam a pelusért és lefordult a kisasztalról, ami kb. 50 cm. Akkorát puffant a pici és abban a pillanatban elkzdett orditani, nagyon megijedtem, hogy biztos szétroncsolódott a belseje. Elég nagy a pocija. Gyorsan felvettem, megvizeztem egy rongyot, megtörölgettem a hasát vele, de ekkor már nevetett, mert azt hitte játszom vele. Hála' még csak lila folt sincs a hasán. A széklete, pisije is ugyan olyan szinü. Ezért nem vittem orvoshoz.

Üdv.

2008. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!