Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szülés utáni hajhullá...

Anyukák! Szülés utáni hajhullásra milyen ellenszert javasolnátok? Meddig fog tartani? Tele van a lakás a hajszálaimmal.

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Amíg szoptatsz, addig sajna hullani fog. Elevit + vas. Nekem kicsit segített.
2009. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudod megakadályozni, aminek ki kell hullani az kihullik mindenféle szer ellenére is.Én hajhullás elleni herbáriás gyógysamponnal mostam, bánfi hajszeszt kentem rá, de hiába. Nekem kb. másfél hónapig hullott, én is nagyon utáltam, hogy mindenhol haj volt, a gyereken is... Aztán elkezdtek nőni a babahajak, most kb. 2-3 centisek - most ezekkel nem tudok mit kezdeni, göndörödnek a fejemen. :o)

Kitartás, ennek is egyszer vége lesz.

2009. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent tehetsz,mert hormonalis.Ha szerencses vagy hamar befejezodik,mint pl nekem(4-tol csak 6 honapig)...
2009. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én miután abbahagytam a szoptatást, 2 hét múlva elmúlt.
2009. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ok, tehát ez eltart egy darabig...:( szegény bébin is állandóan találok, meg a kiságyban is..:(
2009. nov. 15. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Szia, nekem is rettenetesen hullik a hajam 4 hós a babám kb 2 hónapja hullik a copfom a felére csökkent:( én a fodrászom tanácsára kezdtem el szedni a kovaföld kapszulát mintha kicsit jobb lenne... 1 hete szedem bár én már nem szoptatok (sajna).
2009. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én már 4 hónapja nem szoptatok és kb. mostanában múlt el a hajhullás. Nem sok hajam maradt.
2009. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon hullott a hajam, és elkezdtem folsavat és a Forcapil kapszulát szedni, ez olyan mint a Revalid csak nekem attól fájt a gyomrom, na szóval 2 hónap alatt megállt a hajhullásom és most egy hónapja elkezdett visszanőni a hajam.
2009. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 2 hónapja hullik nagyon (most 4 hós a babám). 1 hónapja szedem az Elevitet és vasat is ajánlott a gyógyszerész. Remélem előbb utóbb elmúlik, mert már nekem is nagyon sok kihullott.
2009. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szedsz fogamzásgátlót? Mert annak lehet ez mellékhatása. Olvasd el a tájékoztatót.
2009. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!