Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok babámnak tejfölt?

Mikor adhatok babámnak tejfölt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
1 éves kor után ajánlják.
2009. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kortól a tejet ajánlják.erre én is kiváncsi vagyok,mert turót,joghurtot már mi is eszünk,de tejfölt még nem kapott.10 hós kislány anyukája/bocs az offért/
2009. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hónaposan lehet tenni tejfölt a főzelékébe.
2009. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Joghurtot, túrót mi is eszünk (9 hós) de kefírt, tejet, tejfölt 1 éves kortól szabadna. Védőnőt kérdeztem és benne van az egészségügyi kis könyvben is. Az a hivatalos táblázat, ezt használják az orvosok, védőnők is. Ha valamit nem tudok, ott nézem meg én is bár nem annyira részletes de a lényeg benne van.

Első vagyok.

2009. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én se adnék 1 év után.a táblázat az egy iránymutató,de ettől lehet eltérni egyéni érdekek miatt.9 hósan ajánlotta a védőnő a túrót,joghurtot,sajtot,vajat.a vajtól semmi baja de a többitől megy a hasa,igy kitolom későbbre hiába lehetne nekik már adni,igy a tejföl eszembe se jutott,hogy adjam neki.
2009. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő azt mondta a kefír mehet .8,5hós a lányom
2009. nov. 15. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
8 hós korunk óta eszünk kefírt, joghurtot, túrót, sajtot. Tejföllel várok 10-11 hós koráig. Tejjel megvárom, hogy közel 1 éves legyen.
2009. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, igazatok van, a kefír mehet 8hótól de a tejföl csak 1 éves kortól.

Már nem tudom hanyadik válaszoló voltam. :)

2009. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!