Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisfiamnak köldöksérve...

6 hetes kisfiamnak köldöksérve van, meddig tart még elmúlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hetes a fiam és eléggé kint van a köldöke. A védőnő és a Drnő is azt mondta, hogy nyomókötést tegyek rá. Sok ragasztó kipróbálása után sikerült olyat találni, ami okés és alkohollal lejön könnyen. De így el fog múlni Neki? Vagy csak szenvedtetem feleslegesen? Sokat erőlködik, hogy a napi 3-om kaki meglegyen, néha fáj a pocija is és akkor sír is, de próbálom minél előbb megszüntetni a sírás okait, hogy ne jöjjön jobban ki a köldöke. Kisujjhegynyire van kint.

Tapasztalatok? Mikor múlik el? Ez tényleg jó módszer? Mi lesz ha nem múlik el? Műtét? Ha igen mikor?

Segítsetek légyszi, nagyon aggódom!:(


2009. nov. 15. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányomnak is volt egy enyhe köldöksérve,mi egy hónapig ragasztottuk és szerencsére nagyon szépen visszahúzódott,most már nagyon csini kis köldöke van:).Amúgy én nagyon pici ragtapaszt használtam,épp csak annyit ami lefogta a vattacsomót,sztem fölösleges az a nagy kötés.Kitartást nektek.

2009. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónapos korára múlt el, de nem kötöztem semmivel, a védőnőm szerint attól hamarabb nem fog visszahúzódni, csak esztétikailag szebb, bár a ruci alatt úgyis alig látszik.
2009. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom a sérv "magától" nem fog elmulni.
2009. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!