Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen lesz rendszeres...

Mennyi idősen lesz rendszeres a babáknál az alvás, szopizás?

Figyelt kérdés
Most 1,5 hetes a pici, de még elég rendszertelenül eszik, alszik.
2009. nov. 15. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nálunk az evés olyan 2,5 hónapos korára állt be..

De azért még most is van,hogy egy óra csúszásban vagyunk,mert tovább alszik,meg ilyenek..

De az éjszaka mindíg ugyanúgy szokott felkelni..


Bőven ráértek,hogy rendszer legyen szerintem..

Nálunk volt az elején,hogy óránként kért cicit..

De mondjuk itt többeknél olvastam,hogy így volt..

Hiába mondta a védőnő,hogy legalább a másfél órát húzzuk ki két kajálás között,ha ő meg enni akart,és sírt miatta...Én nem hagytam,hogy sírjon,így rátettem a cicimre,evett,és nyugis lett.. Úgy voltam vele,hogy legalább több tejet csinál magának..:) Mondjuk sokszor már nem tudtam,hogy miből fog enni,mikor odaadtam neki a cicimet,mert olyan lötyi volt..,:) de mindíg tudott enni.. Vagy ha láttam,hogy már nagyon küzd,akkor odaadtam neki a másikat is... Ja mert hogy felváltva evett a két cicimből.


Szóval szerintem ne ijedj meg,ha sokáig nincs rendszer az életetekben..


Amúgy gratulálok a kisbabádhoz!!!

További jó babázást neked!


Üdv.,egy 3,5 hónapos kicsi lány anyuja:)

2009. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is most kezdünk beállni, 2 hónapos a babám. Mi 3 óránként eszünk napköbe (persze nem óramű pontosan), éjjel egyszer kel fel enni.
2009. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz hasonlóan szopizott. Négy hónapos korától az éjszakai felkelések sűrűsödtek, valószínű a foga, mert az újját is rágja.
2009. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, aranyosak vagytok! ;)
2009. nov. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!