Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben éjszakára milyen...

Ilyen időben éjszakára milyen ruhát adjak a nagyon pici babára?

Figyelt kérdés
Bodyt és rugdalózót, esetleg vékony hálózsákot, vagy mindkettőt?
2008. júl. 8. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem a 2 hetes babám tipegöben és 1 vékony sapkában alszik,betakarva pléddel
2008. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon pici babát sem szabad túlöltöztetni, én csak egy hosszú ujjú bodyt és egy vékony hálózsákot adnék rá, ha esetleg éjjelre lehűlne a levegő, terítenék rá még egy vékony plédet. Sapka szvsz felesleges. A 6 hónaposom rövidujjú bodyban és vékony hálózsákban alszik(nagyon vékony)
2008. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 6 hetesen ha 30 fok van 1 pelusba alszik.de inkább kérdezd meg a védőnőt.
2008. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes babám, ha igen meleg van, akor rövidujju, lábatlanba alszik, egy pelussal vagy vékony pléddel betakarva. Ha ilyen idő van mint ma, hogy kicsit hűvösebb, akkr hosszuuju, hosszulábast adok rá, szintén egy vékony pléddel.

Vagy egy hálózsák, de akkor nem kell pléd.

Nem szabad túlöltöztetni őket, nem olyan fázósak. Nézd meg a lábát, ha hideg fázik, ha nem , nem:-)

2008. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy body meg egy vékony hálózsák elég, nagyon melegek vannak. De látni fogod a babán, hogy mi kell neki! Ha hideg a kis keze, akkor érdemes jobban felöltöztetni, ha izzad a tarkója, piros a pofija, akkor viszont túl sok a ruha.
2008. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még nincs meg a baba, de akármikor megszülethet és valahogy ilyen kérdések merülnek fel bennem a nagy várakozás közepette.
2008. júl. 8. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sapkát semmiképpen nem szabad ráadni alváshoz (kivéve persze, ha sétáltok és kint hideg van)! A felesleges hőt a kis buksijukon adják le és ha a sapka miatt nem tudják, túlmelegedhetnek.
2008. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem szabad túlöltözetni, mert akkor nagyobb a bölcsőhalál kockázata!
2008. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyhét múlva szülök és nekem azt mondták nagyon jól viselik ameleget a babák,mert 36fokban vannak a pocakban is-és ez igaz,tehát sztem sem szabad nagyon felöltöztetni őket de úgy tudom egy réteggel több kell rájuk mint ránk.A kezéről,lábáról én azt hallottam ilyen piciknél még nem mérvado a kézhidegség,mert nem jó a hőháztartásuk és lehet ezért hideg a kis keze.39hetes kismama
2008. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
7 hetes a babám,és egyáltalán nem öltöztetem tul,kint a lába kint a keze a takarot rugja lefele magárol,nem szabad tul öltöztetni ,mert azt hiszi hogy az anyaméhbe van és akkor van bölcsöhalál,meg amugy is nagyon meleg van,és mindig a tarkoját kell nézni meleg e vagy sem mert a keze meg a lába még becsaphat minket mert más a vérkeringésük még mint nekünk.
2008. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!