Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lesz babám hamar éhes...

Miért lesz babám hamar éhes gyümievés után?

Figyelt kérdés
Alig bir ki 2 órát nemhogy 3-at. üveges gyümit eszik kb 3/4 üveggel, utánna 40-50 ml tápszert iszik, 5 hónapos.
2008. júl. 8. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
MOst nem azért d eha belegoondolsz te nem leszel éhes tőle.A gyümölcs tök savas,pláne ha pl almát barckot ilyenket adsz neki.Én egy fél óra mulva éhes vagyok ,szegényke meg jó,hogy nem bírja ki.
2008. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én gyerekeim is így vannak pedíg ők már nagyok.Nem tudom megmondani a pontos választ miért van így,de nekem anyósom is mindig ezt mondja,hogy adjál neki gyümölcsöt meghozza az étvágyát.Jó lenne megírná a helyes választ valaki aki ért hozzá.Előre is köszi!
2008. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert savas.ha pépet csinálsz rakj bele háztartási keksz port és úgy laktatóbb lesz neki.
2008. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!