Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál a 8 hónapos babátok?

Mit csinál a 8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az én fiam nem nagyon akar mászni! Elvagyunk késve? Állni már akar sokat de mászni nem!
2009. nov. 14. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem mert most ezzel kapcsolatban néztem néhány kérdést linkelni sajnos nem tudok.7 és fél hós kislányom nehezen kart forogni most meg már kúszni mászni akar de még nem megy neki.igaz koraszülött volt.
2009. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 hósak vagyunk. Most kezd csak hintázni, de 1 hete felállt. 10 hós koráig ráér mászni, felállni, felülni. Nyugi nem vagy elkésve. Lehet, hogy nem is mászik majd.
2009. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kúszik, de a védőnő szerint nem szabályos,mert nem használja ellentétesen kezét, lábát. Mindegy, szóval, kúszik szabálytalanul, mászni még nem tud, viszont egyedül felül, és épp az előbb állt fel először egyedül.
2009. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát az én lányom sem mászik, sőt egyedül fel sem ül, de ha a szőnyegre leteszem akkor a bútorban felkapaszkodik valahogy és ácsorog. Nem hiszem hogy el lennénk késve, ez miatt szerintem te se aggódj, van olyan baba aki 11 hónaposan kezd el mászni, de onnantól nagyon gyorsan :)
2009. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8 hós fiam:

kúszik, mászik, felül, megül, feláll, kapaszkodva lépeget pár lépés tárgyak mellett, szóval nagyon ügyes a mozgása, de beszélgetni az Apppfúúún kívül semmit sem akar

2009. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

8 hónapos a lányom, nem egy sovány lányka. 6 hónaposan felült, majd olyan félig ülve elkezdett mászni.7 hónaposan felállt, és először az állást gyakorolta be, lépeget a bútorok mellett, megtanult leülni állásból, és csak rá két hétre kezdett mászni, mikor rájött hogy ha elfogynak a bútorok valahogy el kell jutni a kiszemelt dologért. Most már teper négykézláb, s mikor oda ér a célhoz feláll és játszik, mindent leszed lehúz,lepakol, rángatja a székeket, kinyitja a sütőt stb.

Mondja hogy iggen, hejte,dej-dej-dej, dáj-dáj,bá-bá-bá.

2009. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!