Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártok Gekko játszóházba?...

Jártok Gekko játszóházba? Vagy hallottatok róla?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének mert nem olcsó mulatság, vajon megéri? Okosabbak, ügyesebbek, jobban fejlődnek azok a babák akik járnak?
2009. nov. 14. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam, ugyan már nem baba...de jár gekkóba. 3 évesen kezdtük, kb. 8-szor volt még. Hát mit is mondjak?! Én az apukájával külön vagyok, ő szerette volna, hogy járjon. Lehet így akar részt venni a nevelésében. Őszinte leszek, szerintem nem éri meg. Van egy felmérés az elején, hogy mit tud és miben kell fejlődnie. Ugyanazt leírták papírra, amit mi is tudtunk. De mit csináljak pl. a gyerekkel, ha nem akar rajzolni. Egy héten egyszer van foglalkozás. Mi minden alkalomkor végig küzdjük, hogy nem akarom, nem érdekel stb. Hozzáteszem én még nem voltam vele, vagy a mostani férjem vagy az apa viszi. A foglalkozás végén van 10 perc amikor a szülővel beszélnek, hogy mi volt, mit csinálnak stb. Van, hogy nem haladnak, mert nem akarja csinálni, de van, hogy nagyon ügyes. Mi szerencsés helyzetben vagyunk, mert az én fiam ebben a korcsoportban egyedül van, de ez hivatalosan nem így van. Több gyerek van együtt. Kérdezem én? Ennyi pénzért szerintem egyedül kellene foglalkozni a gyerekkel. Ugye minden gyerek másként fejlődik és ráerőltetni nem szabad semmi.

Neked hány éves a gyermeked, hogy gondolkozol a Gekkón?

2009. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még csak 9 hónapos és hallottam, hogy már pár hónaposan lehet vinni. Lehet, hogy jobb korán vinni, nem? 3 évesen már nagyon öntudatosak, nem lehet őket könnyen elbolondítani. Hát nem tudom. Igazából az a bajom, hogy 3 hónapja nem produkál semmi újat a babám. Már ülnie kéne meg mászni, felállni de ezeket nem csinálja.
2009. nov. 14. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasznosabb véleményem szerint egy zenés foglalkozás vagy usziba menni, mint egy zseniképzőbe vagyonokért.Ahol mindenáron erőltetik hogy a korához képest mit KELL tudnia, hiába ő esetleg még nem érett rá. Körbejártam a témát, voltam megnézni és nagyon nem tetszett az egész.Más nem jut eszembe róla, mint hogy eröltett. De ez az én véleményem.

2009. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi járunk, 17 hónapos a kisfiam, kb 13 hónapos kora óta viszem. Szerintem nem éri meg. Semmivel nem fejlődik jobban, mint aki nem jár. Só-liszt gyurmázni, szalvétadarabokat ragasztgatni, alagútban kúszni, stb. otthon is lehet. Röhejnek tartom, amikor kimaradunk egy-egy óráról, rögtön jön az agymosás, hogy menjünk pótórára, nehogy lemaradjon... Miről?? Egy újabb "markoljuk meg a rizs szemeket, milyen a tapintása" foglalkozásról? Van egy könyv, "Anya, taníts engem", ebben jó ötletek vannak otthoni "fejlesztésre" , ugyanezek vannak a Gekko-ban is. Hogy mi mégis miért járunk? Mert telik rá, és mert ez 10 percre van tőlünk, míg egyszerű játszóház a 3. városban. Valamint csak 4 gyerek van egyszerre, tud szocializálódni, mégsincsenek túl sokan. De a fejlesztés részét nevetségesnek tartom, otthon sütigyúrás, lencsbeáztatás, újságpapírtépés révén ugyanúgy fejlődik.
2009. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam és nem viszem. :) Megmarad a pénzem.
2009. nov. 14. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
okosan döntöttél, én elvittem egy bemutató foglalkozásra, na, azt otthon is meg tudod vele csinálni. És szemtelenül drága mulatság! tanárnő anyuka
2009. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!