Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a jatekot ki tudja hasznal...

Ezt a jatekot ki tudja hasznalni egy most 9 hos gyerek? Vettetek mar ilyent a babaitoknak?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 14. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.ezt én is néztem,de nekünk van már egy járássegítőnk amibe sok ilyen játék van,és még külön is van,ezért én nem vettem meg,de ha neked nincsenek ilyen játékaitok akkor ezt kitudja használni,a mienk nagyon szereti a forgatható,tekerő,nyomkodó,hangot adó játékokat.viszont nem tudom hol laksz,mert a quelle cég csődöt mondott és sok országban megszünteti a vállalatát.a sógornőm nagy vásárlójuk volt,de már az utolsó időbe 3-4 hónapos határidővel szállítottak,ez komoly.tehát ha esetleg karácsonyra szeretnéd akkor ne tőlük rendelj,meg egy csődöt jelentett cégtől nem is biztos,hogy kéne.bocs hogy beleugattam.
2009. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól látom Romániából írsz. Járj utána hogy ott mi a helyzet a céggel, és csak utána rendelj. Különben jó ez a szerkentyű, én mondjuk nem vettem a lányomnak. Egyet kaptunk kölcsön, de amikor használta pár napot, utána nem akart egyedül közlekedni, csak ilyennel. Akkor eltettem, azóta viszont nagyon szépen megyeget. Rájön magától. Na meg nálunk pici a lakás is és mindíg mindenben elakadt és mindennek nekiment, jogsija meg még nincs így nem tudta megoldani a problémát.. :o)
2009. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kosz a valaszokat:)

Amugy Romaniaban meg nem fenyegeti csod a Quellet,utananeztem.:)

2009. nov. 14. 11:34
 4/6 anonim válasza:

Nekünk nem pont ilyen volt, csak hasonló, de nagyon szerettük, már kinőtte (2 éves). 9 hónaposnak jó lehet, bár még nem biztos, hogy a járássegítő funkcióra rájön. Addig viszont a többi része biztos tetszeni fog neki.

A Quelle rendelésre viszont én is azt tudom csak mondani, amit az előző hozzászóló, már nem biztos, hogy valaha is megkapod. Inkább máshol vegyél hasonlót.

2009. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lánym szereti!Már 4 éves, és mái napig nem engedte hogy elrakjam!Egyszerűen szereti!Játszik vele!Toligatja, mostmár a babáját ráülteti úgy!Jobban szereti mint a játlékbabakocsiját!
2009. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előző vagyok. A Quellétől több rendelésemet nem küldtek meg, pedig amikor az interneten rendeltem, több db is volt, mégis azt írták a csomagban, hogy már ne rendeljem, elfogyott. Sok bosszúságom volt már miatta. Rákérdeztem telefonon, és azt mondták, hogy nincs minden mindig raktáron, folyamatos a beszerzés.

Ha pedig csődben van a cég központilag, a leányvállalatok sem húzzák sokkal tovább. Nálunk Magyarországon már sok a probléma. Itt sem jelentették be külön a csődöt, tehát Romániában se fogják szerintem. De hátha szerencséd lesz. Egy próbát megér...

2009. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!