Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit csinál a gyerekével...

Ki mit csinál a gyerekével ebben az esetben?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom és 3-4 napja nem akar enni nem tudok neki már mit adni ,mert nem eszik. Talán a foga?aki ebben a cipőben jár kérem segítsen nekem,de a kedve jó játszik,nevet csak éppen nem eszik.Én már azon gondlokodom, hogy orvoshoz viszem.
2009. nov. 14. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Inni se iszik? Mert akkor rögtön doki! Nálunk a pépek jöttek be azt akkor is megeszi ha két falat között ordít mert úgy fáj neki a foga.
2009. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és dentinoxal kenem evés előtt. ez lemaradt
2009. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet, az előbb írtam ki kérdésbe..

Nem tudom, én is már mindenre gondoltam-

foga, fáj a torka, fáj a pocija, nem tetszik neki a táp íze-pohárból sem issza meg, vizet iszik. De ha a foga lenne, pohárból meginná, nem?

Szóval nem lehet tudni. Lényeg, hogy igyon, most olvastam, a sima víz nem elég, normolit port kell bele tenni, az pótolja az ásványi anyagokat.

2009. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk akkor nem eszik a kislányom, ha jön a foga vagy piros a torka. Eddigi rekord 1 hét. Reggel este szopizott, délben pedig 3 kanálka főzit evett meg és ennyi. Aztán bepótolta, volt, hogy 300 ml főzeléket is megevett. Szerintem mutasd meg dokinak, hogy nem piros-e a torka. Ha fogzanak a babák általában legyöngül az immunrendszerük és könnyebben összeszednek bármit.
2009. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ha jön a fog akkor sok joghurtot eszik,mert az úgye hideg/hűti az inyét/és még rágni sem kell!
2009. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!