Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell csinálni a koszmóval?

Mit kell csinálni a koszmóval?

Figyelt kérdés
Fején van,azt mondta védőnő olajozzam.Volt már viszont olyan hogy azt olvastam pont hogy olajozni nem szabad a bőrt ha száradt,nem tudom erre neme igaz
2009. nov. 13. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

babé koszmó elleni sampon.

v olajozd és hagyd rajta kb 15 percig, aztán babakefével fésüld le.

2009. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A szomszéd kisfiúnak is koszmós volt a fejbőre ők sok babaolajat tettek rá és 1-2ra múlva alapos hajmosás. Akkor jól "ledörzsölték". Nem azonnal de egy pár alkalom után lejött.
2009. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Babaolaj - makacs koszmónál később hat.

A gyermekorvos ír fel patikában kevert krémet, bekened azonnal hat, utána hajmosás.

2009. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvos így mondta:

Fürdés előtt 15 perccel beolajozni a koszmós részeket és letapasztani folpackal. Fürdés előtt le kell venni a fejéről a folpackot és textil pelussal finoman ledörzsölni a koszmót ezután BABE samponnal hajmosás. Nem szabad erősen dörzsölni csak gyengéden de látni fogd, hogy jönnek le a kis bőrdarabkák. Ami lejön, lejön ami nem, nem. Ezt 3x egy héten meg lehet csinálni amíg el nem múlik de a BABE-s hajmosást lehet minden nap is.

2009. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekünk 2 alkalom után el is tünt.
2009. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi már 2 hónapja szenvedünk vele, a sampon nekünk semmit nem ért. Most minden nap azt csinálom, hogy beolajozom neki, aztán ráadok egy sapkát, pár órát így van, aztán egy sűrű fogú fésűvel megfésülgetem neki, és hullik ki nagyon a koszmó.
2009. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi de mivel 7vége jön csak babolaj van itthon akkor holnap azzal bekenem aztán amit írtatok?
2009. nov. 13. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó a babaolaj is.
2009. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Koszmó elleni olaj a leghatásosabb módszer a kezelésre.

Én gyógyszertárban vettem, de a netről is lehet rendelni.

3-4 kezelés és nyoma sincs a koszmónak.

Kezelés után hajmosás, és minden okes lesz. Ehhez én könnymentes babasampont vettem.

2011. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Kérdés: koszmó-e vagy ekcéma-e, amit észlelt a kérdező. Mert más a gyógymód.
2011. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!