Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 2 hetes kisfiam...

Normális hogy 2 hetes kisfiam naponta többször tüsszög?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom is csinálta.Valószinűleg tejci kerül a nozijába:)
2009. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ó,de édes lehet:) Valami ingerelheti az orrát.Lehet attól tüsszög.
2009. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos kislányom mai napig naponta többször is tüsszög. Baja nincs, mi már megszoktuk. Allergia vizsgálata negatív, megfázásra gondoltam először, de már 3 hónapja?... Szóval nem tudom mitől van.
2009. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fűtés miatt jobban szállong a por a szobában. Próbálj párologtatni, nagyon jó hidegpárásítók vannak, a pára megköti a port.
2009. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen az orrba belekerül a tejci és az ingerli a tüsszögésre.Fiam is így volt annak idején.De már elmúlt Neki.:)
2009. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen normális!! Először én is megijedtem, pár napos volt, tüsszögött sokat, és azt hittem megfázott, de a doktornő mondta hogy ez természetes, a tejtől van.
2009. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, már 4 hónapos de nap mint nap hapcizik!Nagyszülök szörnyülködnek(minden alkalommal) hogy "szegény gyerek megfázott"!

A száraz levegőtöl is lehet!

2009. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:)) Na ezzel én is így vagyok,hogyha jönnek anyósék,ha ha tüsszög a gyereke,akkor egyből jaj megfázik,öltöztessem fel.Vagy Ő akar adni Rá még valami felsőt,na akkor szoktam ideges lenni.Mi is szoktunk tüsszögni,de nem azért mert megvagyok fázva.Istenem,hogy ebből miért kell ekkora problémát csinálni?!Mármint részükről.De állandóan ezzel jön,hogy jaj meg ne fázzon..:////
2009. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!