Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor jól fejlődik vagy...

Most akkor jól fejlődik vagy nem? Valamit rosszul csinálok? Vélemények?

Figyelt kérdés
7 és fél hós kislányom koraszülött volt,1980 g-mal született,51,cm-rel.ma vittem méretni:6300 g és 73 cm.A védőnő azt mondta rá kell gyúrni a súlyra.Anyukám szerint szépen gyarapodik.A koragondozáson azt mondták rendben.De most a védőnő ezt mondta.Én annyit adok neki enni amennyit szeretne enni.Ha kevés adok még,ha csücsöríti a száját és eltolja a cumisüveget meg a kanalat nem erőszakoskodok.Nestlé Beba Aktív 2-es tápszert eszik(elejétől tápszeres)2 étkezés tápszer minden második nap három mert minden első nap egy étkezés tejpép,joghurt,vagy krémtúró,egy étkezés gyümölcs babakekszel,babapiskótával vagy anélkül,egy főzelék de mostanában kezdtem használni hozzá olajat és joghurtot,húst hol teszek bele hol nem változó,tápszert reggel általában 190-et este 130-160-at eszik néha eszik délután kukót,de nem sokat,mindent megkóstóltatok vele ha neki is van kedve,joghurtot krémtúrot egy egész dobozzal megeszik,gyümi is kb 200(kesz vagy piskóta 2-3)főzelék amennyi jólesik kb 50-10-120 -150 körül.
2009. nov. 13. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen fejlődik,ne aggódj!Szépen a maga ütemében annak rendje és módja szerint!Nem liba,hogy tömni kéne(bár ezt is undorítónak találom)!Szépen változatosan eteted és ez nagyon jó!Miért kellene,hogy guruljon?!:)
2009. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól fejlődik a babád,nyugi.Mi is 1360 grammal és 42 cm-el születtünk,csak mi már 9 hónaposak múltunk 9.-én.Nekünk is azt mondják a korakondozóban hogy tök jó a súlya minden.A házi gyerekorvos meg állandóan cseszeget hogy miért 40 dkg-ot hízik havonta holott 50-60-at kellene.De már én sem tudok többet beletömni,mint amit megeszik.Szerintem mindent jól csinálsz.
2009. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:most 8100 gramm és 70 cm
2009. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most ő is 40-et hízott,meg ugye főleg hosszra megy
2009. nov. 13. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A babám 6 hósan 6500g volt, most 9 hósan 7400g és nem volt koraszülött, 3160g-al és 52 cm-el született 41 hétre. Én nem találkozok a védőnővel meg dokival sem de akkor sem eszik többet, bármit is mondanának.
2009. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!