Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor ravetted magad az...

Amikor ravetted magad az "alvastreningre" mi volt az utolso csepp a poharban? Hogy erezted magad? Elerted a celt, vagyis hogy egyedul aludjon el? Mennyi idos volt a gyereked?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na kíváncsi vagyok a válaszokra én is!

egy három hós, nem alvó kisfiúcska anyuája:0)

2009. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy héten keresztül szinte nem is aludtunk, minden nap csak a sírást,nyüglődést hallgattam és sírva is fakadtam hogy milyen tehetetlen anya vagyok én!

Aztán elhatároztam hogy lépek, mert már nem bírtam hogy nem alszik, csak 20perceket...és ezért nyügös egész nap.

Igen, elértem a célt, és visszagondolva, az az egy hét amíg nem aludt, sokkal nehezebb volt, mint megszoktatni az új alvási rendre és megoldani a problémát. Azóta semmi gondunk,se nappal,se éjjel.5 hónapos volt akkor, most 9.

2009. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
mi három napja kezdtük az aludj jól gyermekem módszert, ma már fél perc után elaludt és egész éjjel aludt, nem akarom elkiabálni, de rem. sikerült a dolog. Mi már 2 hónapja nem aludtunk, mikor ezt említettem a dokinéninek csak azt mondta, hogy elkényeztettük. persze ezt már hallottam mástól is, de valahogy tőle más volt, utána dühöngtem, hogy hogy mondhatott ilyet, de pár óra múlva beláttam, hogy igaza van. Én már olyan kimerült voltam, hogy ha lehetett is aludni már nem tudtam, mert folyton hangokat hallottam, amik nem is voltak, szal nagyon végem volt, ez volt az uccsó csepp. ja és a babó pont ma 8 hós
2009. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az enyem most 11 es fel honapos.

de ma elegem lett a minimum 30 perces altatasokbol.

felmergelodott, mert mind mondogattam, hogy tegye le a fejet es hunyja be a szemet. elkezdett sirni es nem is hagyta abba. szeintem mar amugy is tulesett a lo tulso oldala es nem birt elaludni a faradtsagtol.

kimentem a szobabol, erdekes modon elhallagatott es fulelt.

csak mivel nem hasznaltuk a kisagyat (egyutt alszunk) feltem hogy lemaszik az agyrol es beveri magat, igyhat eloszedtem a kisagyat, gyorsan osszeaktam es beletettem.

elobb nem si volt gond, de amikor eszrevette hogy ott is aludni kene....na akkor... aludt nagy nehezen fel orat, aztan sirva kelt fel. alig tudtam lecsititani.


este mar nem volt kegyelem. orditott is rendesen, szerintem meg volt ijedve, es nem ertette mi tortenik. de 15 perc uvoltes-izzadas-konyorges utan elfaradt-feladta-nemtom de elaludt (van is lelifurdalasom-es hianyerzetem a nagy agyban nelkule)

remelem lesz kitartas bennem es a szomszedok is tulelik.

ez van. nem mehet igy hogy tobbet tart a nappali altatas mint maga az alvas.


amugy teljesen ellene voltam a modszernek, de eszrevettem hogy nappal turelmetlenebb vagyok vele. megeri? nem! foleg ha csak par nap kegyetlenebb.


a parom nem is tudja mi tortent itthon. remelem megert es segit kitartani.

2009. nov. 13. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi vasárnap kezdtük, ma hang nélkül elaludt a kislányom. Ezzel a kérdéssel kezdődött a mi "alvástréningünk". Próbáld ki! Egy kis kitartás, de alszunk reggelig!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kisfiam 6 hónapos korában lett elegem az altatásból. Vagyis nem elegem lett, hanem nem bírtam a 8,5 kilóját ringatni. Amikor elaludt, nekem vagy 1/2 órába telt, mire rendesen ki tudtam egyenesedni. Egész nap fájt a derekam, a hátam, a farokcsontom, ...., a mindenem.

Én tudtam, hogy nagy gond nincs, mert este semmi gond nem volt. Fürdés és szoptatás után betettem a kiságyba és egy hang nélkül, 2 percen belül aludt. Éjjel dettó. Csak nappal igényelte az altatást. 2-3x aludt akkoriban napközben.

A célt 2-3 hét alatt értem el. Most 14 hónapos. A fogzási időszakokat leszámítva semmi gond nincs.

2009. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk kicsit felemás a dolog, iszonyat kitartó a kölök. 5 hetes kora óta gyakorlatozunk, hááát, a mai napig nem megy hogy leteszem és ő magától elalszik (1 éves). Többször be kell menni hozzá, mert feláll és egyedül az úristennek sem fekszik vissza, kidobja a cumit a kiságyból, akkor ordít hogy anélkül nem tud elaludni, amikor visszafektetem elkapja a kezem és azt rakosgatja az arcához, szorongatja, forgolódik vele jobbra-balra. Ha elveszem sír és kezdődik minden elölről, végül úgy belelovalja magát hogy torka szakadtából ordít és úgy alszik el mint egy szegény kis meggyötört árvagyerek. És közben nagyon-nagyon hangos... Érdekes napközben nem kell neki ez a műsor, simán elalszik, de este menetrendszerű. Van hogy negyed óra, de ma 60perc(!) volt, mint a keljfeljancsi, hát beleőszültem. Pedig megvan az esti rituálé, dalocska, egy éve minden nap ugyanaz, szval tudja mi fog következni, mégsem működik. Gondolom ő a kivétel aki erősíti a szabályt :(
2009. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

szia

nekem 6hónapos korában tellett be a pohár,mikor is már ott tartottunk, hogy 10percenként cumi be...

akkor mondtam apának,bocs lesz a mi lesz én oda nem megyek.

45percet sírt éjjel,azóta vigyáz a cumijára és alszik.

nappal simogatom és 3-5perc alatt alszik.ezzel nincs gondom.

2009. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8:31-es vagyok

most 16hónapos

2009. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!