Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivinnetek a levegore?

Kivinnetek a levegore?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4,5 honapos, es kicsit nathas. Folyik az orra, kohog, nehez az alvas,de nem tul veszes, azert alszunk ejjel rendesen (kiveve a szopik idejet). Nem vittem ki 2napja mert nagyon hideg van kint.Sokszor szelloztetek viszont.Ti kivinnetek, vagy varjak meg par napot? En mar kezdek becsavarodni a 4fal kozt...de a fiam miatt nem kockaztatnek.Szeretnem hogy meggyogyuljon.
2009. nov. 13. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Hideg? Hol? Itt két napja ragyog az idő, és 11 fok van... a kabátomat ma ki kellett gombolni, már izzadt a hátam pulcsi nélkül egy hosszu ujju felsőben....

Menjetek, a levegő neki is kell, és hidd el, jót fog tenni neki!!!Fél-egy óra nyugodtan .

2009. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd ki.Jót tesz mindkettötöknek:-)
2009. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ki nyugodtan, bugyoláld be, a levegő segít a nátháján is. Nálunk ma egyébként süt a nap, és kifejezetten jó idő van, délelőtt mi 2 órát voltunk kint:)
2009. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kivinném. Jól felöltöztetném, overall, bundazsák, sapi, kesztyű. Kell neki a friss levegő, a szellőztetés nem ugyan olyan.
2009. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, vidd ki nyugodtan! Hideg nincs most, de még az sem lenne baj. Kisfiam is lázas volt az éjjel, most nem látok rajta semmit, de ma már Ő is aludt kint a kocsiban 2-szer is. Kell a friss levegő, szerintem még hamarabb is meg fog gyógyulni! Jobbulást!
2009. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs láza, nyugodtan vidd ki. Mindkettőtöknek kell a friss levegő. Az én gyerekeim még télen, mínuszokban is kint aludtak, persze jól felöltöztetve. Sosem volt semmi bajuk, ha náthásak voltak, a levegő segített, jobbat aludtak tőle (gondolom a hideg levegő és a megfelelő páratartalom miatt. Ma meg gyönyörű idő volt, az ilyeneket ki kell használni!
2009. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Itt ma 7-9fok, bujkalos, esos ido van,hatalmas szellel.... ez Irorszag.
2009. nov. 13. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja az már más, itthon nagyon szép idő van, akkor nálatok már nem annyira.Így én nem vinném ki.
2009. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
idd ki,-5-ig nyugodtan sétálhasz vele,ez igy novemberben joidőnek számít.Mi lesz veletek télen????
2009. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!