Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elmúlt 10 hónap alatt...

Az elmúlt 10 hónap alatt egyetlenegyszer sem tudtam úgy altatni a babámat, hogy ne visítson előtte egy jó félórát. Mi lehet a baj? Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Gyülölök minden altatást!!!! Van napirendünk, álmos, fáradt a babám, amikor lefektetem, szinte mindig ugyanabban az időben történik. Már amikor elsötétítek rákezd a visításra. Egyszerűen nem értem. Mégcsak nem is különágyban alszik, hanem velem itt az ágyon. Különágyban sosem volt hajlandó aludni. Már iszonytosan belefáradtam, úgy üvölt, mintha a belét húznák. Elképesztő. Mit javasoltok? Mit rontok el? Annyira kivagyok már merülve.
2009. nov. 13. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam egy évig, mikor meguntam, és elővettem az "Aludj jól, gyermekem" c könyvet, és azóta csend és nyugalom van.
2009. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen az a gond, hogy ő külön szeretne aludni, érzi, hogy pihentetőbb lenne számára, ha nem lenne járkálás meg kisebb zajok, saját ágya lehetne és saját szobája.

Gondolkodj el ezen, és ha van rá mód, tegyél ezért valamit, hátha segít.

A kisfiam kezdettől fogva külön alszik, soha nem is volt cirkuszos az elalvás. Mi is különbözőek vagyunk, a gyerekek között is van, aki ezt szeret, a másik meg azt.

Szorítok a kellemes estékért!

2009. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem sötétitesz be - és a külön hely is lehet, hogy jót tenne neki.
2009. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kiságyába 3 hónapos kora óta beletenni sem lehet, mert ahogy leér a lába üvölt. Annyira gyűlöl a kiságyába lenni, hogy elvágja magát és beüti a fejét is, így eléri, hogy kivegyük. Szóval nem akar egyedül aludni, ezt onnan is gondolom, hogy éjjel átölel, rámfordul és ha elfordulok, már ütöget, amíg vissza nem fordulok.

Az éjszaka az egyik dolog, de a nappali két altatással vannak gondok, egyáltalán nem akar aludni, már a gondolatától is üvölt, de iszonyatosan. Nem lehet letenni aludni. A cici sem megoldás már, sőt.... szopása után felélénkül és újra elmegy mellőlem, feláll, elmegy. Lefektetem, visít, simogatom, visít.....

2009. nov. 13. 15:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Egész nap jól elvan, magyaráz egyfolytában, hangosan kacag, sétál, mászik, játszik a cicával, játszik velem, csak az altatásnál vannak komoly gondjaink. Kifordul magából, mintha megtébolyodna. Nem értem, hogy miért.
2009. nov. 13. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!