Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babateát vegyek a 2...

Milyen babateát vegyek a 2 hetes anyatejes babámnak?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk uton vagyok és megéhezik jo ha adok neki egy kis teát? vagy vigyek inkább tejcit? Csak azt utánna már nem tudom felhasználni, és nem akarok pazarolni.
2009. nov. 13. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

A szoptatásnál egyszerűbb, tisztább és pazarlásmentesebb etetési forma nincs a világon.

Te ha éhes vagy eszel, vagy iszol?

MErt a babád ha éhes, enni akar, nem teát inni...

Amúgy bármelyik babatea jó, én Mecsek Baby teát szoktam adni.

De adhatsz sima forralt vizet is, abban sincs semmi pazarlás...

2009. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Bőven elég neki az anyatej,nem kell más neki.Ha útn vagy vagy úgy számíts,vagy merd előkapni a cicit:))


Ada és Abi:)9

2009. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan helyre menj, ahol megszoptathatod. Bev. központoikban már majdnem mindenhol van erre külön helyiség, vagy csak külön emiatt is bemehetsz ha nem érsz haza. Egyébként inkább szervezd úgy, hogy meg tudd szoptatni (kocsiban, stb.). A teát én nem javaslom. Baja nyilván nem lesz tőle, de én 6 hós koráig anyatejen kívül mást nem adnék neki. Az enyémnek sem adtam, viszont gyakran szaladtam haza a sétáról...
2009. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok : ja és csak ciciből, cumisüveget nem használtunk.:)
2009. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyobb utakra mindig pakolok teát. Mecsek bébi teát használunk mi is pici cukorral, ezzel kicsit ki lehet tolni a szoptatási időt. Viszont én nem vagyok szívbajos ha látom, hogy éhes és már nagyon nyűgös kikapom a cicit és megszoptatom akár még a buszmegállóban is ha úgy adódik. Nagyobb bevásárló központokban van kialakítva pelenkázó helyiség oda is be vonulhattok cicizni. Mi a barátnőmmel közösen szoktunk menni bevásárolni, az autóján le van sötétítve az üveg, a hátsó ülésen szoktam szoptatni a bébit ha úgy adódik.

2009. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban a csecsemősök azt mondták, hogy csipke teát adjak a babának. 100ml forró vízbe szoktam 4x-5x belemártani a filtert, lehűtöm és azt adom neki. Vettem Mecsek Baby-t is, de az édesköménytől fájt a pocakja a picimnek, így elhagytam.
2009. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem nagyon akarok neki adni anyatejen kivül mást, csak tényleg végszükség esetére gondoltam, hogy azért valami mégis legyen ha nem tudom megszoptatni..
2009. nov. 13. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
semmilyen,egy anyatejesenk nincs szüksége rá...
2009. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!