Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyük meg az első cipőt?

Mikor vegyük meg az első cipőt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hós, 19-20 as lába van, kocsicipőt, ttyit már nem kapok ilyen méretben, rendes cipőt meg nem tudok a lábára húzni, mert nem tartja még úgy a lábát, meg a lábfeje is magas. Már mindenhol feláll és kapaszkodva lépeget is, szóval kell már a cipő? És ha igen milyen és hol?
2009. nov. 13. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kenguru Goldban lehet kapni olyan zoknit, amin telitalpas gumifelület van, nem csúszik, szuper. Otthonra/lakásba teljesen elég. Kültérre meg elég lesz tavasszal cipő, gondolom van valami lábzsákod a kocsihoz, az alá meg elég a zokni.
2009. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia!


Szerintem cipőt csak akkor vegyél majd, amikor biztosan lépeget egyedül a lakásban.

Kislányom 9,5 hósan indult el, de 3 hétig csak a lakásban "mászkált", mert kint félt elindulni. Aztán otthon összegyűjtötte az önbizalmát és 3 hét után már kint is sétált. Na, mi akkor vettünk cipőt neki.


18 hós kislány anyukája

2009. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban csak akkor vegyél neki cipőt, ha már kapaszkodás nélkül megy és lényegében már egyáltalán nem mászik. Addig tök felesleges. Vegyél neki tapadós zoknit.
2009. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor jó, mert én is így gondoltam, hogy még felesleges, de anyu erősködött, mert hogy nekem már fél évesen volt igazi kiscipőm:-) na huh
2009. nov. 13. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!