Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi gyümölcsöt / zöldséget...

Mennyi gyümölcsöt / zöldséget kap egy evésre 6 hónapos babátok, amivel jól is lakik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100-150között ha simán kapja. Ha főzeléknek csinálom akkor max 120 és utána szopizik még egy kicsit.
2009. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányom tápis,neki most már 200ml,kell a gyümiből,és zöldségből is.Amikor egy üveggel adtam neki,utána még éhes volt,így emeltük az adagot:)
2009. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez mondjuk hány darab banánnak, almának, krumplinak felel meg?:)
2009. nov. 13. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
a második vagyok.Én ebédre neki egy krumplit,és egy répát csináltam neki.
2009. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a kérdezett gyümölcsöket nem igazán lehet összehasonlítani, amíg az alma könnyebb, addíg a banán nehezebb kaja. Lehet hogy almából megeszik másfelet, míg banánból csak egy felet. A burgonyát igazából csak dúsítani,süríteni használom, magában sosem adtam. Azzal tartalmasabb az étele. Annyit adj neki amennyit igényel, úgyis jelezni fogja ha már nem kér. Minden babának más a mennyiség amivel jóllakik.
2009. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SZia


A fiam 6 hónapos főzelékből 250 ml-t evett ma utána még 100 ml tejet. Nem tudom hova fér neki ennyi. :o)

2009. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!