Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen babakocsit szeretnék...

Ilyen babakocsit szeretnék venni, csak bolgós kerekűbe hol találok olyat?

Figyelt kérdés

az első kerekeit szeretném bolygósra. és láttam már brendon hoblapján,de ott nagyon drága. van esetleg teszveszen ilyen?mert én nem találtam még.

olyat szeretnék ahol pl ilyen olcso és uj is mint a teszveszen.,


2009. nov. 13. 12:36
 1/4 A kérdező kommentje:
2009. nov. 13. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz itt a hátsó kerekek bolygósak, de szerintem szuper, és nem is olyan drága. 50 körül van.

2009. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is Kunert van.Nincsen ebben a fajtában bolygósított kerekű!De van egy hasonló csak más márka és annál lehet választani hogy sima vagy bolygós legyen!Itt a link:


[link]


Ehhez is minden van,így számold az árat!A Kunerthez külön kell a hordozót venni!Az tizenvalamennyi,tehát még olcsóbb mint amit én mutattam!De neked a kerék miatt ez a jobb!

2009. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bergon dimension van és nagyon szuper! 42-ért vettük itt: www.katibababolt.hu
2009. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!