Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugalmas hördozókendőbe bele...

Rugalmas hördozókendőbe bele merjem tenni az épp most 3 hónapos múlt babámat elöl ülő hordozás pozícióba?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert magától ugyebár még nem ül. Nem lesz baja a gerincének? Használt már ilyen kendőt ekkora babával ilyen pozícióban valaki?


Itt látható a pontos pozíció:

[link]


2009. nov. 13. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan beleteheted. Egyrészt ez nem teljesen ülő helyzet másrészt pedig ezek direkt úgy vannak kitalálva, hogy ne okozzanak semmilyen fájdalmat, vagy későbbiekben gerinc problémát a kisbabának. Hátránya viszont a mereven kipárnázott kenguruval szemben az, hogy ebben tartani kell a gyereket, mert elég labilis, a kenguru viszont szépen egyenesen tartja a fenekétől a nyakáig.

2009. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Babám hasfájós volt, ilyenben hordoztam magamon, még néha abban is aludt rajtam. Sajnos 5 hónapos koráig fájt a pocója, addíg sokat használtam.
2009. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mennyire volt érhető amit írtam. Szóval én arra gondoltam, hogy ebben a hordozó kendőben hátra dől a baba, mert rugalmas az anyaga, tehát enged, muszáj, hogy fogsz a kis hátát, mert különben hátra csuklik a feje, főleg még ilyen pici babánál-viszont a kenguru olyan szempontból kényelmesebb, hogy nem kell tartanod a gyerek nyakát így szabad a kezed. De visszatérve az eredeti kérdéshez akár ebbe akár a kenguruba rakod nem lesz baja a gerincének. Remélem így már értelmesebben fogalmaztam meg. :)
2009. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!