Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vágtátok már le a kislány...

Vágtátok már le a kislány babátok haját?

Figyelt kérdés

Nekünk már elég hosszú, a fülére már rálóg meg a frufruja is megnőtt. Nem tudom levágjam-e. Egy kis csattot majd akarok bele de azt akkor is lehet ha nem olyan hosszú Már volt aki mondta, hogy lassan mehet a fodrászhoz. :/.

Én béna vagyok ehhez de a fülénél talán le tudom vágni viszont a feje tetején is meg kéne picit azt meg nem merem. Vagy hagyjam inkább megnőni?Az enyém 9 hónapos.

Ti megnyírtátok a babátokat? Mikor csináltátok? Hagyta?


2009. nov. 13. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

de jó nektek! :) enyém egy éves lesz, és még mindig olyan kis kopi, néha azt gondolom, hogy uramisten, lesz ennek a kislánynak valaha normális haja?


barátnőim vágták a végét a kislányuknak ilyen idős korban.

2009. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én már többször is levágtam, mindig csak picit egyszerre, mert izeg-mozog állandóan. a körömvágó ollójával csináltam, ami kilógott az összezárt ujjaim fölött, azt lenyiszáltam. ne legyen már olyna kis őrölt tudós hajú szegény. :)
2009. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

A mi kislányunknak is megnőtt, szemébe lógott. Sokáig vacakoltam levágjam-e, vagy ne, egyik rokon ezt mondta, másik azt, én meg nem vagyok fodrász, így óckodtam a dologtól.

Vagy egy másfél hete vágtam le amúgy. Fürdés után, amikor vizes volt a hajacskája. Kötöttem egy pelenkát a nyakába, így nem lett hajas. A pelenkázón ült, apa lefoglalta, és meg lenyisszantottam:) Sztem jól tűrte, bár mocorgott, szóval nem lett egyenes. Csak elöl vágtam le, hátul hadd nőjjön, bár lehet ott is erősödne, ha levágnám.

Miután megszárad egyébként nem lehet látni, hogy nem egyenes teljesen, mert a finom kis haja száll még.Meglepő egyébként, hogy mennyire sokat változtatott az arcocskáján a nyírás.

Szóval bátorság!

8,5 hós baba mamája

2009. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11 hos es en belenyisszantottam picit, de mocorgott, aztan ugy dontottem, hadd nojon a haja. Most ici pici csatocskakat vettem neki es azzal agal egesz nap. Kis buszke.
2009. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a kislányom és már 2-3x levágtam neki,Viszonylag sok hajjal született.Az első 3.5 hónaposan lett esedékes,igaz,akkor még csak picit vágtam,inkább csak fufrut és a füle körül.
2009. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk az első hajvágás ideje 4,5 hósan jött el, házhoz jön a fodrászunk és Ő vágta le neki, én nem mertem belekontárkodni:)

Most 16 hós és már 6x volt levágatva a haja:DDD

2009. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3,5 évesek a lányaim,nem volt még vágva a hajuk.most derékig ér.Nagyon szép,egészséges hajuk van.:)De hosszú hajat csak akkor szabad hagyni,ha ráérsz minden nap foglalkozni vele,különben csúnya lesz,neki pedig kényelmetlen.

A lányaim imádják a hajukat,képesek akár 15 percen keresztül is nyugton ülni,ha bonyolultabb frizurát csinálok nekik.:)

2009. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak fodrász vágta/vágja. Ölembe ült,kapott a kezébe csattokat és lekötötte őt addig amíg megnyírták:)Már 3 nyíráson vagyunk túl, 18 hós a lányom.
2009. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!