Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra fog javulni az alvása?

Mikorra fog javulni az alvása?

Figyelt kérdés

a kislányom idestova 11 hónapos, és még soha nem aludt át egy éjjelt se. kezdetben 3 óránkáént kelt, ez normális, na de ez megmaradt. Sőt, mióta fogzik (kb. 7 hónapos korától), azóta van hogy 10x is kel, de előfordul, hogy még többször. Ilyenkor mindig cicire kéretőzik, más nem érdekli. Most is jön a foga, meg most teszi az első bizonytalan lépéseket, gondolom, ez is számít. De én már totál kivagyok. gyakorlatilag egy éve nem aludtam ki magam. Kipróbáltunk már homeopátiát is, a hagyományosak mellett, de nem volt semmi hatása.

Van valakinek valami hasonló tapasztalata, arról, hogy rosszul alvó baba később jobban alvó lett?


2009. nov. 13. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk az vált be, hogy apa ment át hozzá. Így is volt sírás, de ez csak hiszti. 1!!!!!! éjszaka apával(nagyon hosszú volt) és másnaptól csak egyszer kelt. Ha Te mész át akkor érzi rajtad a tej illatát és még jobban hisztizne. Most 1 éves a lányom, de ha fogzik akkor is megnyugszik már cici nélkül.
2009. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát sajnos ez nem játszik nálunk. a férjem az elején kijelentette, hogy ő bizony nem kel fel hozzá . úgyhogy a rossz alvása miatt úgy alakult, hogy velem alszik a babám (mellesleg, külön szobában is vagyunk az apjától, mert őt "zavarjuk".....
2009. nov. 13. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
viburcol kúpot is próbáltátok?én ma akarok venni, mert mi is éjjel többször kelünk és úgy hallottam ettől jobban alszanak a babák fogzás idején. 13 hós baba anyuja
2009. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen, már azt is.... nem vált be. de lehet, nálatok beválik.
2009. nov. 13. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem apuci is bevállalhatna 1-2 éjszakát,mert hosszútávon neki is ez az érdeke. Próbálj meg külön aludni a babádtól, mert az is lehet, hogy zavarod a mocorgásoddal. És nem kell minden nyekkenésre odamenni(ezt az elején én is elrontottam), csak ha már nagyon sír, akkor sem rögtön. Az én kislányom is szokott hisztizni néha, de 4-5 perc után abbahagyja és alszik tovább.(Nem mindig volt ez így).Most 9-9ig alszik egy szopival 5-6 körül, ez egyszerűen nekem megváltás a régi8*10*-i kelés után.
2009. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!