Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? Van ötletetek,...

Hogy csináljam? Van ötletetek, hogy csináljam, hogy ne ébredjen így fel?

Figyelt kérdés
Hajnal 2-kor vettem észre, hogy 5 és fél hós babám bekakilt. Tisztába tettem, persze felébredt, nem aludtunk vissza csak 5-kor. Mivel tápszeres+ hozzátáplálunk, nem hagyhatom ott a kakit, mint amikor még szopizott.
2009. nov. 13. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Alvás kontra kakis pelenka? hidd el, tapasztalatból írom, egy 5 és fél hós tisztában van a nappal-éjszaka fogalmával. Ha az enyém bekakil, vagy éhes , felkelek hozzá, "elintézem". Aztán betakargatom, leoltok minden lámpát, és be az ágyikóba. Mozog egy darabig, meg "dumcsizik" majd elalszik, sokszor cumi nélkül is mostmár. Nem kell pánikba esni. Nekem akkor volt fent kajcsi után még vagy 1 órát, amikor hagytam neki, magyarán adtam alá a lovat, hogy "ez lehetséges". Nem lehetséges. Este van, aludni kell. 3 hete minden áldott nap visszaalszik. Gondolom ez nem véletlen...

2009. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!