Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos lányom hátán...

14 hónapos lányom hátán értágulat van, ami volt már kisebb nagyobb. Dokinő látta, azt mondta, hogy múlni kell magától. De most újra duzzatabb. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan baba akinél elmúlt, vagy orvosi beavatkozás kellett? Az a baj, hogy a hátán fekszik, és szerintem megnyomódik. A járvány miatt nem akarom vinni orvoshoz, nincs esetleg valami kenőcs, krém ami elősegítené a gyógyulását?
2009. nov. 13. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hemangioma van a hátán?
2009. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, pár hetesen apró volt, azután nőtt, 1 évesen azt mondta a dokinő, hogy kezd felszívódni. De most újra nagyobb. És nagyon rossz helyen van, pont ott a hátán amikor lenyúlsz egy babához, hogy felved.
2009. nov. 13. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi!!!!! Fel fog szívódni!!!!!!!!!! Kislányomnak a szeménél van kívül 4db,és belül egy cseresznye nagyságú. Én is meg voltam ijedve, mert rossz helyen van, de elkezdett felszívódni. Most 1 éves a kislányom és már felére csökkent. Havonta járunk szemészetre és ultrahanggal nézik mennyire terjedt be a szemgödörbe, és befelé is csökkent. Nekünk kifejezetten ajánlották,hogy nyomkodjuk, mert így hamarabb gyógyul. Ha lázas vagy erőlködik akkor egy kicsit jobban meg szokott duzzadni, de aztán lelappad. Kenőcs nincs rá ,de lehet lézeres műtéttel kezelni (altatásban végzik),de szerintem fölösleges, mert nincs rossz helyen és idővel el fog múlni.
2009. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, egy kicsit megnyugtat a dolog, hogy más is jár hasonló cipőben, és, hogy nem annyira vészes, mint ahogy látszik. Csak mindig aggaszt, ha mondjuk egy body van rajta és úgy játszik, hajolás közben mindig látszik neki. Minket még nem küldtek UH-ra. Ti mennyi idősek vagytok most?
2009. nov. 13. 13:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, bocs látom, egy évesek vagytok:))
2009. nov. 13. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

16 hós Lányomnak a bal szeme fölött egy kisebb cseresznye nagyságú értágulata van, aztmondták, hog 1 éves korára felszívódik, nem így lett most is ugyanakkora mint eddig, abban maradtunk a dokival, hogy ha 3 éves koráig nem múlik el lézerrel leveszik neki, addig nem piszkáljuk!

2009. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uh-ra csak azért küldtek,mert a szeménél van. Benneteket biztos nem fognak küldeni.
2009. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!