Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lenne a lila tecos pelus?

Ez lenne a lila tecos pelus?

Figyelt kérdés
A férjemet küldtem el hogy vegyen, de szerintem ő rosszat vett, a csomagolás nem ilyen: [link] hanem lila-fehér, lehet hogy ő a hagyomásnyos tescosat vette? Nem vagyok otthon tescos pelusokban, még sosem nézegettem, de ezzel nem vagyok nagyon megelégedve, olyan mint a DM-esből az ócskább fajta (Baby Soft). Midi-t vett, kb.2800 Ft volt a 72 darabos.
2009. nov. 13. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem pont ilyen bontott csomagom van itthon, én nem vagyok megelégedve vele. 2 napot használtuk, és hátulján lévő gumírozástól a lányom hátán egy nagy vörös kiütéses, viszkető csík lett. Azt mondta a bőrgyógyász, hogy a festékanyagtól ami a gumirozásán van. Én a rossmannos pelenkát szoktam venni, eddig még nem volt vele probléma. Csak mikor nagyon akciós volt a tescós pelenka akkor beleugrottam, de minek. Olyan mint a többi tesco gazdaságos termék
2009. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lila tesco-s az, ami a képen van. Ha nálatok másmilyen van, akkor az nem ugyan az. Amúgy a képen látható fajtát én nagyon szeretem, két éve többé-kevésbé azt használjuk.
2009. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a férjed a Tesco gazdaságost vette.a Tesco lila pelus jó.De úgy tudom,hogy most zöld a csomagolása.talán elvétve lehet még lilát venni.
2009. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is azt a fajta Tesco-sat használjuk ami a képen van, szerintem jó. Viszont régebben vettem kék-fehér csíkos csomagolásút is, na az tényleg nagyon gagyi, alig akart elfogyni, kifolyt belőle minden! Mostmár a zöld csomagolású van a lila helyett, állítólag az is jó, most akciós a Tesco-ban, kipróbálom én is.
2009. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Éreztem hogy nem lehet az, mert a lila tescosat agyon dicsérik, kizárt hogy erre gondolnak.
2009. nov. 13. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!