Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátokkal hogyan...

1 év körüli babátokkal hogyan éreztetitek, hogy haragszotok, hogyan büntetitek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossza csinál, akkor összeráncolom a szemöldököm :-) és leszidom. Mással nem büntetem. Néha már emiatt is elsírja magát, akkor kapaszkodik fel. Nincs szívem olyankor tovább mérgeskedni. Olyankor már csak mégegyszer elmondom neki, hogy ezt nem szabad, mert...
2009. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy a fiam egyszerűen kinevet, ha erélyesebben szólok rá és persze ugyanúgy folytatja tovább, amit nem szabadna. Ha meg berakom a járókába, olyan hisztit rendez, hogy sokszor hányásba torkollik a dolog.
2009. nov. 13. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Büntetni még nem tudod mert kicsi még hozzá, hogy megértse, mond neki határzottan,hogy nem szabad és ismételd sokszor, vedd el tőle ha valami olyat vesz a kezébe amit nem lehetne, ebből tanul és késöbb majd megérti. Ez egy lassú folyamat. Sajnos minden kornak vannak szép és nem olyan szép időszakai is, sok türelem és kitartás kell hozzájuk na meg persze rengetek szeretet :)

Remélem segithettem.


Egy csecsemő és kisgyermek nevelő gondozónak tanuló, 2 kisgyerekes anyuka

2009. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nen bűntetem, még nemigen lehet,nem érti igazán. A járókába sem zárom ilyenkor, mert ordítás és összeveszés lesz belőle. Pl mikor a virágföldet dobálja a cserepekből, bizony rászólok, tudja is,hogy miért és elviszem onnan,majd mással játszani kezdünk. Igy ő sem sír és a napunk is nyugodtabb:) más rosszat nem szokott csinálni. 1 éves fiúcska
2009. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az én lányomnak aztán mondhatom hogy nem szabad. Kinevet....Van hogy rácsapok a kezére de ez sem hatja meg...Azt várom már hogy megértsen dolgokat hátha könnyebb lesz egy kicsit!!!
2009. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!