Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem adatta be az újj...

Aki nem adatta be az újj oltásokat magának, vagy a család nem oltatta be magát, hogy véditek a babátokat az új vírusoktól (h1n1, influenza)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

5 hónapos a lányom.

- A férjem dolgozik, más ügyeket intézem én, szóval nem tudunk bezárkózni, de igyekszem kerülni a gyerekkel a zsúfolt helyeket.

- Rendszeres kézmosás, gyakoribb felmosás otthon (erre pont jó, hogy esős az idő).

- A férjem és én isszuk az aloe vera gélt és szedünk echinacea tablettát, a lányom egyenlőre csak a gélt kapja, minden mást az anyatejből.

- Ja, és ha megyünk valakikhez, azért megkérdezem, egészségesek-e.

Mást szerintem nem lehet tenni ezügyben. Ha járványt kiáltanak majd, akkor viszont a gyerekkel el fogom kerülni a boltokat, népes utcákat, majd szellőzik az udvaron, én meg max. a sarki boltba megyek.

2009. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz.Mindenképpen kerüld a zsúfolt helyeket,és vitaminokat juttass a pici szervezetébe.Ez lehet az anyatej,vitamincseppek,gyümölcs,de a lényeg hogy sok vitamint kapjon!
2009. nov. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Azért beadattam magamnak ezt az új oltás...bizitos,ami biztos!
2009. nov. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!