Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes tanulópoharat venni?

Érdemes tanulópoharat venni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint a csőrös poharat?Igen!Szerintem érdemes.Mikor már önállósodik a baba,egyedül akar inni.Nem borogatja ki se magára,se a kocsiba,sehova.Mellette nyugodtan taníthatod sima pohárból inni,ha vele vagy.Nagyon jó sétánál is,autóban is.Nekem mind a 3 gyerkőmnek volt/van,szerintem jó dolog.
2009. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csőrős poharat szerintem is érdemes, kb. 6 hónapos korától egy éves koráig abból ivott a fiam (amikor ügyes volt, már egyedül is). Utána viszonylag hamar megtanult rendes pohárból inni. Most 16 hónapos, már többnyire jól megy. Ha sétálunk, még mindig a csőrös poharat visszük.
2009. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5,5 hónaposan megfogta a cumisüveget, na gondoltam akkor ideje váltani csőrösre. annak még füle is van. azóta ebből iszik. érdekes módon, háton. ülve is tudja, de úgy csak keveset. még nem érti, hogyha hasra fordul, vagy felül de nem dönti miért nem jön belőle, de azért egész szépen iszogat már belőle. most 7,5 hónapos. szerintem klassz, nekünk is ez az avent tanuló van.
2009. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy belekérdezek, de csőrös pohárból hat hónapos babának a szilikonos (puhább) csőröset vagy a kemény műanyagot használjátok?

Érdemes az Avent tanulópohár készletét megvenni?

2009. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi a keményet (avent) használjuk 6 hónapos korától.
2009. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is azt használtam 5,5 hónapos korától.
2009. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!