Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem szeret fozni, hogy...

Aki nem szeret fozni, hogy oldja meg az elelmezest?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy majd ha itthon leszek a babaval megszeretem a fozest, de nem igy tortenik. Mar amikor tudom, hogy megint foznom kell egnek all a hajam is.
2009. nov. 12. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

csinálj nagy adagokat és kiporciózva dobd be a fagyasztóba, így egy héten 1-2x kell csak főzni

vagy rendelhetsz is heti párszor, olyat, amit szerettek, de nincs kedved pepecselni vele

2009. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom a főzést, és csak akkor főzök ha itthon van a férjem. Magamnak lusta vagyok.
2009. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy rakás házhozhordós,előfizetős.Megrendeled,és minden nap a kezedbe adják.:)
2009. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a közeli suliból rendelem a kaját. 450 Ft/adag, szóval ennyiért szerintem semmit sem lehet főzni. Na meg nálunk az a baj, hogy nem esszük meg kétszer ugyanazt a kaját és míg főztem mindent kidobáltunk. A lányom 18 hónapos, ha olyan a kaja adok neki is belőle, egyébként meg eszi a babakaját. Úgyis ezt fogja enni 3 éves kora után az oviban... Sokszor van lelkiismeretfurdalásom amiatt, hogy nem főzök, de így alakult, a lányom soha nem volt jó alvó, pici kora óta csak egyszer alszik egy nap, az esték/éjszakák zűrösek, a párom este jár haza, szóval azt a másfél-két órát magamra fordítom, lazítok egy kicsit főzés helyett. Egyébként minden más rendben van, a lakás tiszta, ruhák mosva, nincs kupi, csak valahogy a főzés nem megy... Dehát nem lehet mindenki konyhatündér (sajnos)
2009. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utoso valaszolo mintha en lennek, azzal a kivetellel, hogy en meg nem rendelem sehonnan a kajat. Amikor dolgoztam akkor mi is rendeltuk, de akkor minimum 2 adagot kellett rendelni, hogy kihozzak. Lehet azota valtozott. Meg is kell erdeklodjem.

Minden masodik nap, ha rendelnek 2 kulombozo menut, akkor az fix jo lenne.

Amugy a lanyomnak fozok es azt hajigalom be a fagyasztoba.


Koszi a jo otletet.

2009. nov. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!