Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergiás a kislányom,7...

Allergiás a kislányom,7 honapos, adhatok neki tejpépet?

Figyelt kérdés
szoval valószinü allergiás, tápszert váltottunk most kapott ketteset egy hete de más márkájút, 4 napja a karján a hajlatban egy vörös folt lett ami olyan mint ha a bör megégett volna és hámosodik kentem neugranormonnal,mert azt hittem a melegtől lehet mert jol levolt izzadva, ma reggel a kézfején is találtam egy ilyet de abban már felfedezhető pöttyök is voltak, kihivtam a dokinőt azt mondta allergia, és adjam neki az 1-es tápit mig elmulik és utánna a 2-es ujfajtát hogy kiderüljön az okozza e, na most az egyes tápi csak tejpot tartalmaz a kettes meg tejport és lefölözött tejet. most mit csináljak megnéztem a tejpépet amit kap abban is van lefölözött tej. azt se adjak neki addig mig elmulik? mit adjak helyette? segitsetek. szerintem tej alergia lesz, elmulik ez vagy sosem ehet tejterméket?
2009. nov. 12. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenkeppen varj a tejpepel amig kiderul, hogy mi okozta az allergiat. amit leirtal ekcemara emlekezteto, de azt biztosan csk az allapithatja meg aki latta. van atopiara valo hajlam a csaladban? amugy eddig HA-s tapszert evett vagy simat?
2009. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!