Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babámat mennyire...

9 hónapos babámat mennyire fogja megviselni, ha 2 napig nem fog látni?

Figyelt kérdés
Epekőműtétem lesz és 2 éjszakát bent kell töltenem a kórházban. Addig az apukája lesz vele, illetve a nagyi fog besegíteni, ha kell. Imádja őket, de mostanában nagyon anyás lett. Félek tőle, hogy haragudni fog rám amikor hazajövök.
2009. nov. 12. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megszokta hogy mással is van akkor nem lesz gond!Én minden hétvégén dolgozom ilyenkor az apjával van vagy mamázik.Megszokta,persze azért örül nekem mikor hazaérek.Egész nap foglalkozni kell vele/le kell kötni a figyelmét/és akkor nem fog utánad sirni.
2009. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is attól félek, hogy mi lesz nap közben, mert olyankor elvan nélkülem (bár eddig max. fél napig volt mással), hanem az estétől, éjszakától. Na meg, hogy azért ez jóval hosszabb idő lesz, mint egy fél nap. :-(
2009. nov. 13. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!