Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire nincs alvásigénye?

Ennyire nincs alvásigénye?

Figyelt kérdés
kisfiam 17 hónapos.kicsinek sem vot jó alvó de aztán most még rosszabb.reggel általában 8 körül ébred.régebben 2 körül elaludt.ez most kitolódott 4re.kb 1 órát alszik,márha sikerül elaltatnom.este akár fél 12 ig is fenn van.mit tehetnék?én már kezdek kidőlni tőle.jah és egész nap pörög nem ül fél percet a fenekén.más is van igy?
2009. nov. 12. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk sem rózsásabb a helyzet. Az én kisfiam 11 hónapos és alig alszik. Napközben de. és du. is max másfél-másfél órát. Este fél 8 körül fürdik és van, hogy még fél 10-kor is viháncol. Aztán hajnalban 5-fél 6 körül felkel, és álldogál az ágyában, meg beszélget az alvósnyuszijával. Nem éhes, nem nyűgös, egyszerűen csak nem akar aludni. Általában 6 után sikerül visszaaltatni, akkor is max. fél 8-ig alszik. Ez testvérek között is összesen kb. 12-13 óra. Szerintem egy ilyen idős babának ez nagyon kevés. Ennek ellenére aktív, mozgékony baba. Én meg hulla vagyok :) Nem tudom, mit találjak ki.
2009. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte ugyanez. 15 hónapos múlt a lányom, tegnap este fél 11 után aludt el, fél 8-kor már ébredt is. Most kettőkor aludt el, ez elég korai, mostanában a 3 óra az átlag, de van, hogy 4-5 körül alszik el. Átlagban egy órát alszik egy nap, már ennek is örülök, mert sokáig csak félórát aludt.

Szoktam próbálkozni, hogy "felzörgöm" reggel vagy délután, néha be is jön, vannak időszakok, mikor 9 körül alszik,de aztán előbb-utóbb mindig a 22-23-as elalvásnál kötünk ki.

Azt hiszem, neki ilyen a biológiai órája, későn alszik és nem sokat.

Olyan mint, aki még azért nem akar aludni, mert millió teendője lenne még, holott egész nap jön megy, egy percre nem bír leülni szinte.

Sokszor van, hogy már félálomban van, de még mutogat ezerrel a játékaira meg hogy ki akar menni a nappaliba.

2009. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!