Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet az...

Mennyi idős kortól lehet az autósüléses hordozóba tenni, mikor babakocsival sétálunk?

Figyelt kérdés
11 hetes kislányom nem szereti a mózeskosarat a babakocsiban, mert nem lát ki belőle, sír séta közben. A babahordozót mikor lehet berakni a babakocsiba? Abban ugyanis nem fekszik ugye vízszintesen. A használati utasítás nem tartalmazza ezt.
2008. júl. 7. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nagyon sok egész kisbabát látni hordozóban, de én nem tenném bele.elég, ha utazunk az autóban.szerintem nem olyan jó a kis gerincének.

2008. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval

mi minden hétvégén hosszabb távra utazunk és látom hogy kényelmetlen mert nem tud nyujtózkodni, ficánkolni

2008. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam a babámmal és mi ilyen korától pont ezért csak a hordozóban visszük sétálni. Ezek a hordozók úgy vannak kialakítva, hogy semmi baja nem lesz a babának benne 2-3 órát. Gondolom annál többet úgysem sétáltok vele.
2008. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megoszlik a vélemény, hogy jó vagy nem jó a gerincének. A lányom imádja, néha viszem abban sétállni, ha a nap úgy süt, hogy szembe, mert így rá tudom húzni mindkét irányból a napellenzőt.

Amúgy szerintem is úgy van kialakítva, hogy jó legyen a babának, ha nem lenne jó , nem lehetne kapni...

És 11 hetesen már tartja a kis fejét, nem is fog elcsuklani, mint az ujszülöttek, úgyhogy nyugodtan tedd bele:-))

2008. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, kipróbálom, meglátjuk, mennyire bírja, ahogyan írtátok is, nem lesz benne sokáig.

köszönöm !

2008. júl. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!